Діяльність

26.04.2018

Працівник ВП ЮУАЕС Сергій Денисов встановив новий рекорд на Чемпіонаті України з пауерліфтингу

Працівники ВП ЮУАЕС Сергій Денисов, Олександр Мушинський і Світлана Міронова стали призерами Чемпіонату України з окремих вправ пауерліфтингу (присідання, жим лежачи та станова тяга). Змагання проходили 14-15 квітня в Ладижині.

Під час боротьби за «золото» заступник начальника електроцеху ВП ЮУАЕС Сергій Денисов у ваговій категорії до 110 кг серед ветеранів 60-64 років і у відкритій категорії завоював три перших та одне друге місце в безекіпірувальному дивізіоні. У вправі «присідання» серед усіх учасників чемпіонату він узяв 182,5 кг, що перевищує ветеранські рекорди України та Європи. У становій тязі С.Денисов підняв вагу 192,5 кг, що на 12 кг перевищує рекорд України.

Дві золоті медалі серед спортсменів 23-40 років у екіпірувальному дивізіоні у ваговій категорії до 82,5 кг завоював ще один працівник електроцеху атомної станції Олександр Мушинський. Його результати - в присіданні 210 кг і в становій тязі 215 кг - стали переможними.

Серед жінок 40-44 років у ваговій категорії до 55,5 кг володаркою чотирьох медалей, три з яких золоті, стала Світлана Міронова з хімцеху атомної станції. У присіданні та в становій тязі вона підняла однакову вагу - 62,5 кг.