Діяльність

27.04.2018

Команда Енергоатома EnergoatomRun виборола перше місце серед енергокомпаній на Київському міжнародному півмарафоні

Команда Енергоатома EnergoatomRun виборола перше місце серед енергокомпаній на Київському міжнародному півмарафоні

Команда бігунів НАЕК «Енергоатом» EnergoatomRun перемогла у Chamber Cup в категорії «Енергетика» на Київському міжнародному півмарафоні 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2018.

Естафетна команда EnergoatomRun (3×5+1×6.0975 км) фінішувала з часом 1:25:35.7, що стало найшвидшим результатом серед команд, які брали участь у категорії «Енергетика» та другим результатом у загальному заліку серед усіх корпоративних команд.

Зокрема, півмарафонську естафету відкривав директор із запобігання і протидії корупції - радник президента Енергоатома Олег Поліщук, за ним стартував інженер відділу тепломеханічного обладнання ВП «Атомкомплект» Дмитро Бордіженко, потім з естафетним ремінцем пробіг начальник відділу моніторингу світових напрямів функціонування та розвитку ядерно-енергетичного комплексу Енергоатома Максим Нежура, а фінішував слюсар цеху теплопостачання та підземних комунікацій ВП «ЮУАЕС» Артем Лейман.

Популярна в усьому світі естафета для справжнього спорідненого колективу, де три спортсмени долають по 5 км, а четвертий учасник долає 6,097 км. Це – ідеальна дисципліна для побудови сильної команди в повсякденному житті і в роботі. Щороку десятки бігових квартетів прагнуть показати зразок поєднання тонкого розрахунку і справжньої дружньої підтримки.

Крім того, у півмарафонському забігу на 21,0975 км змагалися директор з продовження експлуатації Енергоатома Тарас Ткач, перший заступник директора ВП «Управління справами» Олександр Махно, провідний інженер з кадрів ВП «Автоматика та машинобудування» Ірина Яцина та начальник відділу роботи зі ЗМІ Енергоатома Олег Вовчук.

26 квітня відбулося урочисте нагородження переможців.

Цього року у корпоративній естафеті 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2018 взяло участь більше ста команд. Кожна з них, окрім загального заліку, змагалася у окремому рейтингу корпоративних команд.

Нагадаємо, 22 квітня в українській столиці відбувся щорічний Київський півмарафон – 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon. На старт вийшли 11 000 учасників з 52 країн. А майже 25 000 глядачів заповнили вулиці міста, аби підтримати бігунів. Маршрут був вже традиційним і звичним: пролягав колом вздовж Дніпра, а старт і фініш спортсменів відбувався на Контрактовій площі.

Для України ця подія стала історичною – вперше  на території нашої країни відбувся забіг IAAF Bronze Label (відзнака Міжнародної Асоціації легкоатлетичних федерацій). Такий статус гарантує проведення змагань на найвищому рівні з відповідністю світовим стандартам якості, безпеки і обслуговування. А головне – вперше на старт забігу в Україні вийшли представники еліти не лише українського, а й світового бігу. Подіями такого рівня на пострадянському просторі ще можуть похизуватися лише Рига та Мінськ.

Вітаємо наших бігунів!


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію