Діяльність

18.05.2018

Поліські енергетики – призери Всеукраїнського веломарафону «Рівно100»

Тринадцятеро працівників Рівненської АЕС стали призерами щорічного Всеукраїнського веломарафону «Рівно100», який проводиться з метою популяризації здорового способу життя, велоспорту та велотуризму серед населення на території Рівненської області.

«Рівно100» – це одна із наймасштабніших велоподій Рівненщини, в якій кожен із близько двохсот учасників мав подолати 100 км на велосипеді у компанії однодумців, друзів та майбутніх товаришів по покатенькам. Маршрут, за яким їхали велосипедисти, проходив незавантаженими автомобільними дорогами «Медового кола», через популярні туристичні місця Рівненського району, на підкорення якого відводилося десять годин. Боротьба за першість тривала у п'яти вікових категоріях серед чоловіків та жінок.

Вдалою та насиченою на незабутні враження видалась цьогорічна Рівненська велосотка для 13-ти учасників у складі найбільшої делегації, яка представляла найпотужніше енергогенеруюче підприємство північно-західного регіону України – Рівненську АЕС. Серед атомників –  генеральний директор РАЕС Павло Павлишин, працівники та представники велокоманди електростанції «PAEC team».

Як розповів капітан велокоманди «PAEC team» Олександр Кудрик, маршрут веломарафону був нелегким, адже містив елементи «Париж-Рубе» – це легендарна гонка, що проходить кам'яними дорогами Франції. «Штормовий зустрічний вітер, декілька ділянок старовинної бруківки та круті підйоми не зупинили велоенергетиків на шляху до перемоги. Дистанція долалася на одному подиху, адже проходила вона мальовничими краями та історичними місцями: дорогою Суського ботанічного заказника, поряд із знаменитим «Тунелем кохання», руїнами Клеванського замку, культурно-археологічним комплексом «Пересопниця», збудованим на території древнього городища. Безперечно, Рівненська сотка була наймальовничішою соткою України».

За результатами «Рівно100» велолюбителі РАЕС, продемонстрували достойний приклад для наслідування та свою майстерність, посівши призові місця. Генеральний директор РАЕС Павло Павлишин у своїй віковій категорії з часом 4 год. 30 хв. фінішував другим, покращивши минулорічний результат. Олександр Кудрик виборов третє місце у наймасовішій категорії «Чоловіки 30-39» та посів четверте місце у загальному заліку серед всіх учасників. Дівчата Єлизавета Кудрик з часом 4:57 та Олена Шикова (4:31) стали срібними призерками у своїх вікових групах.

Гарні результати й у інших працівників РАЕС: Віталій Талах (3:45), Сергій Муравинець (3:50), Олександр Карпович (3:57), Денис Шиков (3:59), Віктор Бондарчук (4:06), Віталій Кравець (4:22), Олександр Чурилович (4:40), Євген Остапович (5:19), Юрій Остапов (6:29). До слова, Юрія Остапова у соцмережах прозвали «людиною зі сталевими ногами», тому що він здолав велогонку на звичайному велосипеді «Україна». Єдиний, кому не пощастило дістатися фінішу – це Микола Мордас, у якого на 11-му кілометрі зламався його двоколісний друг.

Велоспортсмени РАЕС висловлюють подяку адміністрації та профспілковому комітету електростанції за сприяння в організації поїздки. Наразі вони готуються до участі у черговій спортивній події року на Рівненській АЕС – веломарафону «100ВЕЛОwatt», який стартуватиме 16 червня та проходитиме в підтримку продовження терміну експлуатації енергоблоку №3.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію