Діяльність

22.05.2018

Визначені переможці другого етапу Кубку Рівненської АЕС «РАЕС CUP»

19 травня відбулася відкрита першість Рівненської АЕС з крос-кантрі «Перегони на Хомецькій». Захоплюючі змагання для любителів їзди на гірському велосипеді проводились в рамках другого етапу Кубку РАЕС «РАЕС CUP».

«Перегони на Хомецькій», організовані Організацією молоді первинної профспілкової організації Рівненської АЕС, були присвячені 45-річчю електростанції та приурочені до Всеукраїнського велодня. Захід мав на меті популяризацію здорового способу життя та активного відпочинку серед атомників та жителів міста-супутника РАЕС, розвиток аматорського велоспорту та стимулювання росту спортивних досягнень, формування позитивного іміджу атомної енергетики та підтримку продовження терміну експлуатації блоку №3, як запоруки розвитку регіону та екологічного благополуччя населення.

Змагання проходили ґрунтовими стежками в лісосмузі навколо гори Хомецької у м. Вараш – заздалегідь підготовленою розчищеною трасою з розмітками для орієнтування. Стартували і фінішували велосипедисти на вершині гори біля пам'ятного каменя, встановленого на честь початку будівництва Рівненської АЕС.

Незважаючи на дощову погоду, учасниками перегонів стали близько 70 велосипедистів, віком від 5 до 49 років. Дорослі велолюбителі мали подолати дистанцію 5,6 кілометра. Чоловіки повинні були проїхати два або ж три кола, юнаки від 13 років та жінки – одне. Для дітлахів передбачалась спрощена траса – невелика дистанція поблизу стартової галявини. Підтримати спортсменів прийшли їх друзі та рідні, тож атмосфера дійства була заряджена позитивом на максимум.

За результатами велоперегонів у категорії «Молодь» перше місце посів Олександр Кудрик, друге - Віталій Демидишин, третє - Віталій Талах. У категорії «35+» золото виборов Олександр Карпович, срібло - Володимир Гонцов, бронзу - Сергій Муравинець. У категорії «Жінки» перемогу здобула єдина учасниця Олена Шикова. У категорії «Юнаки від 13 років» першим на п’єдесталі став Артур Сільман, другим - Андрій Пушкарьов, третім - Дмитро Чернявський. Кращим у категорії «Діти 7-12 років» названо Віталія Гарбариніна, наступним після нього став Юрій Чурилович, третю сходинку посів Володимир Омелянець. У категорії «Малюки до 6 років» золото завоював Михайло Ширяєв, срібло – Давид Москалик, бронзу - Марк Омелянець. Варто також відзначити, що один з наймолодших учасників – п'ятирічний Богдан Талах буквально пробіг усю дистанцію на велосипеді.

Медалями та грамотами переможців та призерів змагань нагороджував голова первинної профспілкової організації РАЕС Іван Мельник. «Щороку збільшується кількість спортивних заходів РАЕС, вдосконалюється якість їх організації і приємно, що долучаються до них не лише працівники електростанції, але й їхні діти, - відзначив І. Мельник. - Хочу подякувати усім спортсменам за активну участь, глядачам – за підтримку учасників, а організаторам – за яскраве свято. Сьогодні активісти Організації молоді РАЕС на власному прикладі демонструють, що спорт – це командний дух, здоров’я, краса і сила».

На черзі на Рівненській АЕС нові грандіозні велоподії. Вже в червні відбудуться традиційний велопробіг «Вараш - Біле озеро» та найенергійніший веломарафон України «100 ВЕЛОwatt».