Діяльність

15.06.2018

Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи РАЕС став чемпіоном світу з пауерліфтингу

Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи РАЕС став чемпіоном світу з пауерліфтингу

6 червня у канадському місті Калгарі стартував Чемпіонат світу з класичного пауерліфтингу, який триватиме до 17 червня. Чемпіоном світу з пауерліфтингу у своїй ваговій категорії став вихованець Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ) Рівненської АЕС Антон Бірук, який виступав у складі юніорської збірної України.

Антон Бірук чітко відпрацювавши усі 9 спроб, не залишив жодних шансів суперникам у своїй вагової категорії до 93 кг серед юнаків. Спортсмен показав найкращі результати, взявши золото у присіданні, встановивши рекорд України серед юнаків – 260 кг,  у тязі – 270 кг та у протиборстві, сума якого склала 682,5 кг. У жимі лежачи – 152,5 кг Антон посів четверте місце.

У своєму арсеналі нагород юний атлет має значну кількість визначних нагород, зокрема, у 2017 році він став срібним та бронзовим призером чемпіонату Європи, що проходив у м. Тістед (Королівство Данія) та бронзовим призером чемпіонату світу у Мінську (Республіка Білорусь). Неодноразово вигравав чемпіонат України з пауерліфтингу.

Як розповідає Антон, займатися паеурліфтингом він розпочав восени 2013 року. З кінця 2014-го  тренується під керівництвом тренера КДЮСШ РАЕС Сергія Якубишина. За словами атлета, підготовка до чемпіонату була дуже напруженою, особливо впродовж останнього року, адже юнаку доводиться поєднувати і навчання в університеті і спорт, тренуючись після пар, інколи, навіть в онлайн-режимі. На змаганнях спортсмен продовжує представляти місто-супутник рівненських атомників, КДЮСШ РАЕС та спорт-клуб «Атоменерго». «Особлива подяка за моральну підтримку та розуміння батькам та рідним, моєму досвідченому тренеру Сергію Григоровичу Якубишину, без якого мені б не вдалося досягти таких результатів. Дякую за сприяння первинній профспілковій організації РАЕС та НАЕК «Енергаотом», місцевим спонсорам, спорткомітету міста та області , - коментує Антон Бірук, - Закликаю молодих людей до занять спортом. Вірте в себе та ніколи не здавайтесь».

Як зазначив, тренер КДЮСШ Сергій Якубишин, такий результат дали дисципліна, воля до перемоги та належні умови, в яких спортсмени наполегливо тренуються. «Насправді, рівненським атомникам є чим та ким пишатись, адже завдячуючи матеріально-технічному оснащенню спортивних та соціально-культурних закладів, які перебувають на балансі Рівненської АЕС, молодь та активні жителі міста Вараш мають змогу відкривати свої таланти, вдосконалювати фізичні можливості та здобувати перемоги на європейському та світовому рівнях».

Спорт на Рівненській АЕС завжди був і залишається в пріоритеті діяльності адміністрації та профкому електростанції про здоровий спосіб життя. До послуг спортсменів – найкраща в області спортивна база, плавальний басейн, спорткомплекс, тенісні корти, тренажерні зали, футбольні майданчики, кінно-спортивна база.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію