21.06.2018

Збірна Енергоатома – бронзовий призер міжнародних змагань

Рівненські атомники у складі збірної команди НАЕК «Енергоатом» стали учасниками 15-го Міжнародного спортивного фестивалю трудящих у м. Албена (Болгарія).

У міжнародному фестивалі взяли участь десять працівників Рівненської АЕС. Перемогу енергетики виборювали у понад 1700 спортсменів із 14 країн світу. Рівненські атомники у складі збірної Енергоатома змагались із суперниками у чотирьох видах спорту: плавання, пляжний волейбол, перетягування канату та вуличний баскетбол (стрітбол).

Технік бухгалтерії РАЕС Мирослава Войтюк та представниця цеху теплових та підземних комунікацій РАЕС Анастасія Якубська посіли 3-ті місця в командному заліку серед жінок з перетягування канату та 4-ті місця в командному заліку серед жінок у пляжному волейболі. Старший тренер комплексної дитячо-юнацької спортивної школи управління соціальних об’єктів РАЕС Олександр Савчук завоював 4-те місце в естафетному плаванні (змішаним стилем) та 4-те місце в командному заліку з плавання серед чоловіків. Крім того, спортсмен зайняв 8-те місце у перетягуванні канату. Учасниця збірної Енергоатома - легіонер з міста-супутника РАЕС Галина Майданюк виборола для своєї команди золоту та бронзову медалі в особистих заліках з плавання, срібло в естафетному плаванні (змішаним стилем) та в командному заліку з плавання серед жінок. Апаратник блочної знесоленої установки блоку №3 РАЕС Олеся Осовська взяла 4-те місце в естафетному плаванні (змішаним стилем) та 4-те місце в командному заліку з плавання серед жінок. Інженер з експлуатації устаткування АЕС реакторного цеху №1 РАЕС Андрій Орєхов, представники енергоремонтного підрозділу РАЕС Олександр Горовий та Олександр Прокопович здобули 4-ті місця в командному заліку зі стрітболу серед чоловіків. Такий же результат продемонстрували оператор спецводоочищення хімічного цеху РАЕС Іван Романчук та черговий інженер цеху теплової автоматики та вимірювань РАЕС Андрій Середа, завоювавши 4-ті місця в командному заліку з пляжного волейболу серед чоловіків. Як і минулоріч, у загальнокомандному заліку збірна НАЕК «Енергоатом» здобула бронзову нагороду.

Здобуті трофеї поліських енергетиків на щорічних змаганнях міжнародного рівня підтверджують – працівникам Рівненської АЕС під силу завдання будь-якої складності, як у виробництві, так і у спорті. На черзі у спортсменів нові масштабні чемпіонати. Так, 3-5 серпня відбудеться VI Міжнародний турнір з плавання на відкритій воді «Біле озеро», приурочений Дню Незалежності України. Попередня реєстрація доступна за електронною адресою: vaka81_ml@ukr.net.