Діяльність

03.07.2018

Запорізьку АЕС відвідали студенти технічних ВНЗ Європи

З ознайомчим візитом на Запорізьку АЕС прибули представники молодіжної громадської організації «Рада студентів технічних ВНЗ Європи». Побачити найбільшу європейську АЕС приїхали студенти з Туреччини, Іспанії, Словаччини, Люксембургу, Чехії, Португалії, Латвії, Бельгії, Фінляндії, Греції, Польщі, Болгарії.

В інформаційному центрі Запорізької АЕС гості отримали загальну інформацію про станцію, енергосистему України і роль атомної енергетики в ній. У музеї історії та трудової слави Запорізької АЕС - познайомилися з історією будівництва атомної станції та міста-супутника Енергодара, дізналися про значущі виробничі і спортивні досягнення, культурне життя підприємства.

Загальні враження студенти закріпили оглядовою екскурсією з видом на панораму енергоблоків ЗАЕС.

Закінчилася екскурсія відвідуванням найцікавішого для гостей об'єкта - тренажерного комплексу спеціальної підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру Запорізької АЕС.

Студенти ознайомилися з цілою низкою повномасштабних моделей обладнання, що створені для підготовки і підвищення кваліфікації ремонтного персоналу і дозволяють виконувати операції з технічного обслуговування і ремонту відповідно до найвищих стандартів, побували в «серці» тренажера «Реактор ВВЕР-1000».

«Тренажерний комплекс вражає своєю масштабністю і можливостями. Приголомшує розмах і серйозність підходів до підготовки ремонтного персоналу. Було захоплююче і цікаво!» - поділилися враженнями європейські гості.

Довідка. Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 р., третій - в 1986 р., четвертий - в 1987 р., п'ятий - в 1989 р., шостий - у 1995 році. Починаючи з 1984 року, внесок Запорізької АЕС в енергетику країни зріс з 2 до 22%.Теги: ЗАЕСНефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію