Діяльність

17.07.2018

В Енергодарі вперше пройшли змагання з триатлону «АtomМan 2018»

В Енергодарі – місті-супутнику Запорізької АЕС вперше пройшли змагання з триатлону «АtomМan 2018». Всього було зареєстровано 72 учасника – не тільки співробітники атомної станції, а й працівники інших підприємств Енергодара, а також гості із Запоріжжя і Павлограда. Ініціатором проведення спортивного заходу виступила Організації молоді Запорізької АЕС.

«Серед учасників були як аматори, так і професіонали. Спортсменам належало пропливти 300 метрів вільним стилем, проїхати на велосипеді 18 кілометрів і ще пробігти 5 кілометрів. І не обов'язково, щоб всі дистанції долала одна людина, була можливість передачі дистанції. Були командні та індивідуальні заліки», - розповів про захід голова Організації молоді Запорізької АЕС Дмитро Орлов.

Змагання проводилися в 6 категоріях: «Дівчата 18+», «Чоловіки 18+», Дівчата 36+», «Чоловіки 36+ », «Естафета чоловіки» та «Естафета дівчата».

Найбільш видовищною і напруженою була боротьба в категоріях «Естафета чоловіки» і «Естафета дівчата», де призові місця виграли команди, що представляють підрозділи Запорізької АЕС.

Основна мета проведеного заходу - пропаганда здорового способу життя із залученням максимальної кількості жителів міста до приємного та цікавого проведення часу.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію