Діяльність

24.07.2018

На базі Рівненської АЕС відбулась підготовка майбутніх волонтерів-рятівників міста-супутника

На базі Рівненської АЕС відбулась підготовка майбутніх волонтерів-рятівників міста-супутника. Європейськими підходами та досвідом у наданні домедичної та першої медичної допомоги, а також навичками первинної реанімації ділились представники Мальтійської Служби Допомоги (МСД)з міста Южноукраїнськ.

21-22 липня в навчально-тренувальному центрі Рівненської АЕС Мальтійська Служба Допомоги навчала соціально-активних жителів міста-супутника азам надання медичної допомоги у критичних життєвих обставинах. Інструкторами-наставниками від МСД стали атомники Южно-Української АЕС: інженер управління виробничо-технічної комплектації Андрій Дікусар та інженер служби контролю металу Дмитро Васильковський. Як розповів комендант-рятувальник Андрій Дікусар, осередок МСД у місті Южноукраїнську існує понад три роки. За цей час підготовлено 20 сертифікованих рятувальників. «Сертифікат дійсний два роки, для його підтвердження необхідно пройти переатестацію. Представники МСД здійснюють медичний супровід спортивних змагань та різноманітних масових заходів, вміють правильно надавати домедичну та першу медичну допомогу, вживати реанімаційні заходи, проводять курси та вишколи з надання першої домедичної допомоги. Я звернувся до координатора МСД в Україні з пропозицією провести вишкіл у містах-супутниках. Рівненська АЕС першою відгукнулась на заклик, адже тут є команда ініціативних громадян», - розповів А.Дікусар.

Участь у проекті від міста-супутника РАЕС взяли працівники РАЕС, члени громадського формування «Муніципальна варта». Вони пройшли навчання та відпрацювання практичних навиків з представниками Мальтійської служби за програмою “BLS” (Первинна підтримка життя). Після дводенного курсу та тестування учасники отримали сертифікати. Пізніше з п’яти кращих та мотивованих учасників планується сформувати місцевий осередок рятувальників, який буде забезпечений укомплектованими рюкзаками, як і інші осередки Мальтійської служби допомоги в Україні.

Небайдужість рівненських атомників простежується в ініціативності, завзятості та активній позиції не лише в роботі, спорті, а й у повсякденному житті. Адже жодна з громадських формувань та організацій міста-супутника не обходиться без участі працівників РАЕС.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію