Діяльність

18.08.2017

Енергоатом провів відкрите обговорення встановлення тарифів на електричну і теплову енергію та схвалення інвестпрограми АЕС на 2018 рік

Енергоатом провів відкрите обговорення встановлення тарифів на електричну і теплову енергію та схвалення інвестпрограми АЕС на 2018 рік

Відкрите обговорення встановлення тарифів на електричну та теплову енергію АЕС та схвалення інвестиційної програми АЕС НАЕК «Енергоатом» на 2018 рік відбулось 17 серпня в центральному офісі НАЕК «Енергоатом» за участі представників місцевих органів влади міст-супутників АЕС і Київської обласної держадміністрації, керівників та спеціалістів компанії, інших зацікавлених сторін. На селекторному зв’язку були присутні представники атомних станцій.

Міста-супутники на відкритому обговоренні представляли міський голова м. Южноукраїнськ Віктор Параконний, міський голова м. Вараш Сергій Анощенко, міський голова м. Нетішин Олександр Супрунюк та перший заступник міського голови м. Енергодар Ігор Курдя.

В обговоренні також прийняли участь представник Київської ОДА Андрій Куриленко та заступник начальника фінансово-економічного управління головного управління Національної гвардії України Марія Стрілецька.

 В цілому всі питання, які виносились на розгляд порядку денного публічного обговорення були підтримані присутніми. Представники міст-супутників відзначили, що дуже важливим є включення до інвестиційної програми витрат на розробку проектів будівництва нових енергоблоків для заміщення існуючих, термін експлуатації яких буде вичерпаний. Коментуючи таку пропозицію, генеральний директор Рівненської АЕС Павло Павлишин зауважив, що добудова енергоблоків включена в інвестиційну програму, і головне, щоб Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) її затвердила.

«Громада хоче, щоб кошти були виділені, а не тільки включені в інвестиційну програму», ‒ додав голова м. Вараш Сергій Анощенко.

Також представники місцевої влади вчергове звернули увагу на необхідність ініціювання синхронізації розгляду НКРЕКП тарифів на виробництво теплової енергії Енергоатомом та тарифів для комунальних підприємств міст-супутників.

Протоколи, які були підготовлені за результатами громадського обговорення з урахуванням всіх зауважень присутніх, розміщені на офіційному сайті Компанії та передані на розгляд до НКРЕКП.

Протокол відкритого обговорення з громадськістю скоригованої інвестиційної програми АЕС ДП "НАЕК "Енергоатом" на 2017 рік

Протокол відкритого обговорення з громадськістю скоригованої інвестиційної програми з виробництва електричної енергії ДП "НАЕК "Енергоатом" Ташлицькою ГАЕС та Олександрівською ГЕС на 2017 рікТеги: ТарифНефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію