Комплаєнс-політика

06.01.2017

Заступник гендиректора ВП ЗАЕС притягнутий до дисциплінарної відповідальності

За результатами розгляду скарги, що надійшла на «Скриньку довіри» у грудні 2016 року в ДП НАЕК «Енергоатом» проведено службове розслідування з питань дотримання вимог чинного законодавства та внутрішніх нормативних документів при проведенні торгів на закупівлю робіт по створенню комплексу по переробці РАВ ВП «Запорізька АЕС» та будівельно-монтажних і пусконалагоджувальних робіт при монтажі систем опалення, вентиляції та кондиціонування.

В результаті встановлено ряд порушень організаційно-розпорядчої документації та посадових інструкцій відповідальних посадових осіб ВП «Запорізька АЕС». У зв’язку з цим, наказом Енергоатома від 05 січня 2017 року №18 заступнику генерального директора з капітального будівництва-начальнику управління з капітального будівництва ВП «Запорізька АЕС» Казаєву А.О. оголошено догану.

Також генеральному директору ВП «Запорізька АЕС» доручено розглянути питання притягнення до дисциплінарної відповідальності начальника відділу супроводження конкурсних торгів Пушкаша П.П. та інших посадових осіб, винних у  встановлених порушеннях.

Одночасно, за дорученням президента Компанії вживаються організаційно-розпорядчі заходи, спрямовані на усунення виявлених порушень і недопущення подібних випадків у майбутньому.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рікПовідом про корупцію