Комплаєнс-політика

Комплаєнс-політика

28.04.2017 Комплаєнс-політика, Протидія корупції, Новини Компанії ЮУАЕС відвідали експерти групи з оцінки корупційних ризиків у діяльності Енергоатома
26.04.2017 Комплаєнс-політика Закінчується термін подання електронних декларацій

Звертаємо увагу всіх суб’єктів декларування НАЕК Енергоатом, що встановлений законодавством термін подання щорічної декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які подають таку декларацію вперше, закінчується 30 квітня 2017 року. Всі декларації, які будуть подані після 00:00 1 травня 2017 року будуть вважатись такими, що подані несвоєчасно.

21.03.2017 Статті та публікації Щодо визначення суб’єктів декларування
15.03.2017 Комплаєнс-політика Увага! Закінчується термін подання суб'єктами декларування електронних декларацій

Нагадуємо, що термін подання посадовими особами НАЕК «Енергоатом» − суб’єктами декларування декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі − декларація), за 2016 рік добігає свого кінця.

06.02.2017 Протидія корупції Енергоатом створює групу з оцінки корупційних ризиків та запрошує до неї незалежних експертів

З метою оцінки корупційних ризиків та розробки відповідних заходів для їх усунення в НАЕК «Енергоатом» створено робочу групу, яку очолив президент Компанії Юрій Недашковський. Групу створено рішенням президента Енергоатома на виконання статті 61 Закону України «Про запобігання корупції».

01.02.2017 Протидія корупції, Статті та публікації Електронне декларування з 1 січня 2017 року (Оновлено)

З 1 січня 2017 року розпочався другий етап впровадження системи електронного декларування. Таким чином, посадові особи Компанії (підпункт «а» пункту 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) зобов'язані подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

20.01.2017 Статті та публікації Рівненська АЕС активно працює над провадженням ефективної антикорупційної політики Енергоатома

Важливим напрямом діяльності Рівненської АЕС є запобігання проявам корупції. Відділ запобігання і протидії корупції РАЕС продовжує активно працювати над реалізацією антикорупційної політики Компанії, яка полягає, насамперед, у превентивних заходах, спрямованих на усунення передумов для виникнення будь-яких проявів корупції.

18.01.2017 Статті та публікації Правила заповнення декларації за 2016 рік
17.01.2017 Статті та публікації Антикорупційний відділ ВП ЮУАЕС підбив підсумки року

Протягом 2016 року фахівці відділу із запобігання та протидії корупції (ВЗПК) ВП «Южно-Українська АЕС» провели 14 перевірок і службових розслідувань. За їхніми результатами оголошено 3 догани, 5-ти працівникам не нараховувались поточні премії, у 2-х випадках матеріали передано до правоохоронних органів. Інформацію розміщено у відповідному розділі на офіційному сайті Южно-Українського енергокомплексу.

17.01.2017 Статті та публікації До уваги суб’єктів декларування
06.01.2017 Комплаєнс-політика, Результати розслідувань та перевірок Заступник гендиректора ВП ЗАЕС притягнутий до дисциплінарної відповідальності

За результатами розгляду скарги, що надійшла на «Скриньку довіри» у грудні 2016 року в ДП НАЕК «Енергоатом» проведено службове розслідування з питань дотримання вимог чинного законодавства та внутрішніх нормативних документів при проведенні торгів на закупівлю робіт по створенню комплексу по переробці РАВ ВП «Запорізька АЕС» та будівельно-монтажних і пусконалагоджувальних робіт при монтажі систем опалення, вентиляції та кондиціонування.
Сринька довіри

Весняна школа НАЕК «Енергоатом»