Комплаєнс-політика

06.02.2017

Енергоатом створює групу з оцінки корупційних ризиків та запрошує до неї незалежних експертів

Енергоатом створює групу з оцінки корупційних ризиків та запрошує до неї незалежних експертів З метою оцінки корупційних ризиків та розробки відповідних заходів для їх усунення в НАЕК «Енергоатом» створено робочу групу, яку очолив президент Компанії Юрій Недашковський. Групу створено рішенням президента Енергоатома на виконання статті 61 Закону України «Про запобігання корупції».

Корупція є однією із найнебезпечніших загроз правам людини, демократії, правопорядку та соціальній справедливості, вона перешкоджає економічному розвитку країни та загрожує належному функціонуванню як держави та суспільства в цілому, так і підприємств, установ та організацій.

Раціональне планування заходів протидії корупції є важливою складовою антикорупційної політики та завжди має відбуватися при чіткому розумінні всього спектру корупційних ризиків.

Оцінку корупційних ризиків в Енергоатомі планується здійснювати з використанням кращих методологій і визнаних світових підходів до аналізу корупційних ризиків, їх подальшого попередження та викорінення.

Енергоатом запрошує незалежних експертів з питань антикорупційного законодавства долучитися до процесу оцінки корупційних ризиків в діяльності Компанії.

Пропозиції щодо участі у роботі групи Енергоатома з оцінки корупційних ризиків просимо направляти на електронну адресу transparency@direkcy.atom.gov.ua, або за адресою: 01032, м. Київ, вул. Назарівська, 3.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію