Комплаєнс-політика

09.11.2016

На Запорізькій АЕС відбулись навчання з антикорупційного законодавства

На Запорізькій АЕС експертами в антикорупційній сфері та директором центру із запобігання і протидії корупції НАЕК «Енергоатом» 8–9 листопада проводились навчальні заходи для вищого керівного складу та працівників ВП Запорізька АЕС та ВП «Атоменергомаш».

Навчання з антикорупційної тематики пройшло у вигляді тренінгів на такі теми як врегулювання конфлікту інтересів, декларування посадовими особами власного майна, доходів та витрат, захист викривачів корупції, корпоративна антикорупційна етика.

В перший день відбулося навчання для вищого керівного складу ВП ЗАЕС та ВП «Атоменергомаш». Тренінг проходив у вигляді активного навчання, мета якого – надання знань та практичних навичок.

9 листопада навчання було розраховане на працівників ВП ЗАЕС та ВП «Атоменергомаш» і пройшло у вигляді інтерактивної лекції.

Мета проведення навчання – забезпечити однакове та правильне застосування вимог антикорупційного законодавства, надати посадовим особам чітке розуміння обов’язків та обмежень, встановлених для них Законом України «Про запобігання корупції», та сприяти зростанню рівня правосвідомості й антикорупційної поведінки серед усіх працівників ВП ЗАЕС та ВП «Атоменергомаш».

Довідка. Запорізька АЕС – найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі зі встановленою потужністю 6 000 МВт. На ЗАЕС експлуатуються 6 енергоблоків потужністю 1 млн кВт кожен. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий – в 1985 р., третій – в 1986 р., четвертий – в 1987 р., п'ятий – в 1989 р., шостий – у 1995 році. Починаючи з 1984 року, внесок Запорізької АЕС в енергетику країни зріс з 2 до 22%.

В останні роки станція виробляє близько 50% всієї електроенергії, виробленої атомними станціями України, і більше 22% від загального виробітку електроенергії в країні.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію