Прес-центр

29.08.2016

У місті-супутнику Рівненської АЕС відбулося відкриття 30-го Всеукраїнського відкритого турніру з боксу, присвяченого 20-річчю Енергоатома

У місті-супутнику Рівненської АЕС 23 серпня відбулося відкриття XXX Всеукраїнського відкритого турніру з боксу присвяченого 20-річчю НАЕК «Енергоатом». Перша хвиля поєдинків вже визначила низку кращих боксерів країни.

Відкритий Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків щороку збирає у місті-супутнику Рівненської АЕС боксерів-професіоналів з усієї країни. Цьогоріч у ювілейному турнірі беруть участь 72 спортсмени 10-ти вагових категорій (від 49 кг до + 91 кг). За призи Компанії та звання майстра спорту змагаються боксери з 17 областей України, а також з Молдови та Білорусі. Вік спортсменів від 19 до 40 років. Зокрема серед учасників - збірна України з боксу (до 22 років). Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії Дмитро Лазарєв (м. Хмельницький).

На урочистому відкритті турніру у Палаці культури ім. Лесі Українки генеральний директор РАЕС Павло Павлишин відзначив вагому роль спорту у житті міста енергетиків. За словами Павла Яремовича, Рівненська АЕС постійно підтримує різні соціальні проекти, сприяє розвитку спорту у місті-сателіті, чим активно пропагує здоровий спосіб життя серед населення, - «Спортивний комплекс, що діє на балансі підприємства, має у своєму розпорядженні чимало секцій, зокрема активно розвивається клуб боксу. Колись на цьому рингу починали спортивну кар’єру різні відомі боксери та олімпійські чемпіони, серед яких і Володимир Кличко. Тож бажаю усім спортсменам достойних суперників та нехай удача усміхнеться найсміливішим!».

Всього за час турніру планується проведення 62 двобоїв. Фінальні поєдинки відбудуться у суботу - 27 серпня о 10:30 у великій глядацькій залі Палацу культури РАЕС.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію