Прес-центр

30.08.2016

20-річчю Енергоатома присвячено більше півсотні тріумфальних поєдинків

У місті рівненських атомників завершився тиждень професійного боксу серед чоловіків, присвячений 20-річчю НАЕК «Енергоатом». Близько 60 запальних поєдинків визначили кращого боксера Всеукраїнського турніру.

XXX Відкритий Всеукраїнський турнір з боксу на призи НАЕК «Енергоатом» та ВП «Рівненська АЕС» проходив 23-27 серпня у Палаці культури РАЕС. Не перший рік турнір є точкою старту спортивної кар’єри багатьох професійних боксерів - у свій час саме тут її починали відомі боксери та олімпійські чемпіони. Ініціатор та ідейний натхненник змагань Володимир Чудінов заклав у спортивний захід підвалини, що роблять місто-супутник РАЕС колискою боксу у регіоні та дають можливість усім боксерам-учасникам проявити себе та покласти початок їхній славі. Щороку, завдяки незмінній підтримці адміністрації Рівненської АЕС та Компанії, організація національних змагань проходить на самому високому рівні. Генеральний директор РАЕС Павло Павлишин впевнений, у місті-сателіті постійно розвивається та пропагується спорт, завдяки функціонуванню спортивного комплексу РАЕС «Ізотоп», де кожен мешканець має доступ до усіх видів активного дозвілля під керівництвом професійних тренерів.

Цього року спортивний захід зібрав більше 70 спортсменів у 10-ти вагових категоріях з 17 областей України, а також з Молдови та Білорусі. Зокрема, серед учасників - боксери збірної України (до 22 років). Під час тижня боксу проведено близько 60-ти двобоїв, які подарували усім глядачам бурю позитивних емоцій та гострих вражень.

Як коментує тренер-суддя змагань Ігор Матвійчук (м. Київ), подібний захід неабияк сприяє розвитку спорту у регіоні та відкриває дорогу для професійного росту кожного учасника, - «Свого часу і я боксував на цьому турнірі. Зараз беру участь, як тренер та суддя. Хороша організація заходу та підтримка керівництва електростанції залучають до турніру і цього виду спорту багатьох прихильників. Такі змагання однозначно відкривають широкі горизонти для розвитку боксу Рівненщини. Переконаний, що незабаром усі ці спортсмени стануть відомими на широкий загал».

За результатами запеклих боїв у категорії до 49 кг перемогу здобув варашанин, вихованець клубу боксу РАЕС «Золота рукавиця» Тарас Радчук. Золото у категорії до 52 кг узяв львів’янин Андрій Тишковець, який також здобув нагороду у номінації «За волю до перемоги». У ваговій категорії до 60 кг переміг одесит Степан Чеботарь, до 64 кг – рівнянин Юрій Шепелюк, до 75 кг – киянин Олександр Шитий, +91 кг – криворіжець Ігорь Шевадзуцький. Останній також визнаний Кращим боксером турніру та нагороджений Кубком ім. Миколи Фрідмана. Під час спортивного дійства визначено і кращих суддів турніру, ними стали: Андрій Ситніков (м. Одеса), Руслан Соколов (м. Тернопіль) та Олег Кулеша (м. Хмельницький).

Тренер боксерського клубу РАЕС «Золота рукавиця» Олександр Кравченко пишається своїми вихованцями та впевнений у їхніх наступних перемогах, - «Високий рівень турніру надавали його учасники, на ринг виходили кращі – майстри спорту, майстри спорту міжнародного класу. Також вагомим був і склад тренерів. Загалом, відчутної переваги між суперниками не було, підготовка в усіх була досить якісною. Мій підопічний - Тарас Радчук займається боксом вже близько п’яти років і йому пощастило готуватись до цих змагань разом зі збірною у Вінниці. На черзі у юнака участь у чемпіонаті України і я щиро вірю у його перемогу й там».

До чемпіонату країни готується також і «український отаман» Ігор Шевадзуцький. За словами спортсмена, перемога у ювілейному турнірі є відмінним початком перед Національним чемпіонатом. «Коли оголосили переможця у номінації «Кращий боксер турніру», був приємно здивований. На турнірі виступило багато достойних боксерів і вдячний, що саме мене визнали гідним цього звання. А фінальний бій, дійсно, вийшов видовищним. Окрім подяки, хотілось би побажати усім вболівальникам миру, світлого неба над головою та душевного тепла», - відзначив чемпіон.

Генеральний секретар Федерації боксу України Ілля Гурович впевнений, що більшість боксерів турніру не лише стануть учасниками Національного чемпіонату, але й зможуть стати призерами на чемпіонаті Європи, - «Професійний бокс – це не просто гра, це мистецтво – мистецтво стратегії, мистецтво захисту та нападу. Такі змагання, як цей турнір, мають досить важливе значення, адже вони дають юним боксерам можливість рости у боях, вивчати суперників і, як бачимо, вчитись досить серйозній конкуренції. Впевнений, що більшість спортсменів нинішнього турніру поїдуть на чемпіонат України в листопаді цього року. Більше того, всі ці боксери чудово підходять для майбутнього чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків до 22 років. Бажаю їм перемоги, наснаги для нових звершень та, головне, віри у свої сили».

ХХХ Відкритий Всеукраїнський турнір з боксу щороку збирає спортсменів з різних куточків України та світу, надаючи їм можливість боротися за почесне звання, честь та славу, зокрема відкриває нові імена у стихії боксу. Підсумки цьогорічного ювілейного заходу, присвяченого 20-річчю НАЕК «Енергоатом», свідчать, що Компанія дбає про всебічний розвиток соціальної структури у містах-супутниках українських АЕС. Проведення заходів такого рівня підтверджує високу якість спортивних та культурних об’єктів Рівненської АЕС, професіоналізм працівників усіх напрямків та прагнення підприємства до здорового майбутнього покоління. НАЕК «Енергоатом», яка є лідером в енергетичній генерації країни, є також активною та незмінною прибічницею розвитку спорту та популяризації здорового способу життя серед населення. Адже наша енергія – це наше майбутнє!


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію