Прес-центр

02.09.2016

До 20-річчя Енергоатома атомники об’їдуть на велосипедах чотири області України

З метою підвищення іміджу НАЕК «Енергоатом», висвітлення його внеску в забезпечення енергетичної незалежності країни та з нагоди 20-ї річниці створення Компанії, 12–17 вересня маршрутом чотирьох областей країни за участю рівненських атомників пройде велопробіг «З Україною в серці».

На початку осені місто рівненських енергетиків стане стартом велопробігу «З Україною в серці». 28 велосипедистів разом з координаторами кожної команди представлятимуть чотири АЕС країни та Дирекцію НАЕК «Енергоатом». Команду Рівненської АЕС складають представники різних структурних підрозділів підприємства: Сергій Муравинець (служба контролю металу), Денис Шиков (цех з ремонту тепломеханічного устаткування), Мирослава Войтюк (бухгалтерія), Віталій Талах (цех вентиляції та кондиціонування), а також координатор команди Олександр Кудрик (цех вантажопідіймальних механізмів). Організатором та спонсором заходу патріотичного спрямування виступить адміністрація та профспілковий комітет Компанії.

Впродовж семи днів атомники подолають відстань протяжністю близько 560 км. Маршрут прокладений територією чотирьох областей України: Рівненська, Хмельницька, Житомирська та Київська. Колону велопробігу за маршрутом супроводжуватимуть автомобілі технічної підтримки і спеціального призначення, також діятиме пересувний майданчик з мультимедійною установкою, адже метою велопробігу є й просвітницька діяльність з питань атомної енергетики. Крім того усі команди будуть забезпечені медичним обслуговуванням та необхідними продуктами харчування. Впродовж тижня атомники зможуть насолодитися мальовничими пейзажами західної та центральної України, адже ночуватимуть вони у наметових містечках, які встановлюватимуть у населених пунктах. Наразі рівненські спортсмени вже активно готуються до майбутнього заїзду, щодня долаючи після роботи велокілометри.

За словами координатора робіт з організації та проведення заходу, директора з кадрів та соціальних питань НАЕК «Енергоатом» Григорія Муляра, під час велопробігу працівники галузі спілкуватимуться з жителями населених пунктів на тему атомної енергетики на популярному доступному рівні. «Головним меседжем спортивного дійства є ідея того, що незалежність України починається в серцях українців і базується на енергетичній та економічній незалежності держави. Відтак, висвітлення вкладу атомної енергетики в забезпечення енергетичної незалежності України та добробуту населення, демонстрація відкритості та соціальної відповідальності Компанії, а також пропаганда культурних цінностей та здорового способу життя – основні цілі нашого заходу», - коментує представник Дирекції.

Стартуватимуть велоспортсмени о 9 ранку з головної площі міста-супутника РАЕС - Вараш. Пункт призначення – м. Славутич Київської області, де під час фінішу на учасників велосипедного забігу очікує концертно-розважальна програма.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію