Прес-центр

15.09.2016

Атомники відкривають мальовничі місця України

У вівторок завершився другий день велосипедного пробігу «З Україною в серці», що проходить декількома регіонами країни. Знайомство із природою, побутом та культурою Західної України відкрило для велоспортсменів нову, незвідану Батьківщину.

Українські атомники здолали наступні 146 км на шляху до міста-супутника Хмельницької АЕС Нетішин. Дорогою до сусідньої області велоспортсмени зробили декілька зупинок у наймальовничіших місцях Рівненщини. Поблизу селища Клевань енергетики зробили пам’ятні знімки у популярному туристичному об'єкті краю - «Тунелі кохання». Познайомилися ближче з історією народу в культурно-археологічному центрі села Пересопниця - музеї української Першокниги Пересопницького Євангелія. У місті з тисячолітньою історією – Острозі, учасників велопробігу зустріли представники місцевої громади, які провели для спортсменів пізнавальні екскурсії «Острозькою академією» та тамтешнім старовинним замком. Прибуття до м. Нетішин супроводжувалось приємним сюрпризом – колеги з Хмельницької АЕС зустріли атомників за українською традицією з короваєм та піднесеним настроєм.

«Дивуєшся наскільки незвіданою є Україна, а прекрасне ж зовсім поруч. У нашій країні безліч живописних та загадкових куточків, про які більшість навіть не підозрює. І заради таких краєвидів, коли просто захоплює подих – варто докласти зусиль та подолати кілометри доріг. А якщо їхати на велосипеді, без сумніву, ніяка деталь не пройде повз», - коментує учасник велопробігу з команди РАЕС Денис Шиков. Знайомство населення з атомною енергетикою та її перевагами, налагодження комунікативних «мостів» з громадськістю, Денис вважає корисним для себе досвідом за пройдені два дні заїзду.

Денис Шиков працює на посаді слюсаря з ремонту реакторно-турбінного устаткування в цеху з ремонту тепломеханічного устаткування РАЕС більше 6 років та майже стільки ж займається велосипедним спортом. Найбільшу відстань на двох колесах чоловік подолав цього літа разом зі своєю дружиною - за тиждень пара проїхала більше 800 км до Одеси. До речі саме цей вид транспорту і познайомив молоде подружжя. В цілому атомник має багаж навичок, здобутих у туристичних походах, захоплюється джолі-джампінгом та активними видами відпочинку.

Велосипедний пробіг «З Україною в серці», присвячений 20-й річниці НАЕК «Енергоатом» триватиме з 12 по 18 вересня. Впродовж тижня атомники здолають дистанцію близько 700 км чотирма областями України. Тримайте руку на пульсі найсвіжіших «велоновин» та щодня слідкуйте за щоденником велопробігу на офіційному сайті Рівненської АЕС та сторінці @InformAtom у мережі «Facebook».


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію