Прес-центр

20.09.2016

У Славутичі успішно завершився велопробіг «З Україною в серці», присвячений 20-річчю Енергоатома

18 вересня у м. Славутич успішно завершився велопробіг «З Україною в серці», присвячений 20-ій річниці створення НАЕК «Енергоатом». Команда українських атомників, у складі тридцяти двох представників чотирьох АЕС країни та Дирекцій Компанії проїхали на велосипедах майже 780 км.

Наймасштабніша велопригода цієї осені стартувала 12 вересня в місті-супутнику Рівненської АЕС. Це було справжнє випробування незламного духу атомників, серед яких одиниці професійні спортсмени. Протягом 8 днів учасники заходу відкривали для себе незвідану природу, проїжджали повз безліч цікавих пам’яток та гарних місць Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Чернігівської та Київської областей. Найдовший відрізок на маршруті, який група подолала за день – Базальтове-Нітішин, відстань – 146 кілометрів. За весь час подорожі проведено десятки зустрічей з жителями населених пунктів, завдяки чому вдалося поширити думку, що незалежність України починається в серцях українців і базується на енергетичній та економічній незалежності держави.

На шостий день велоподорожі до команди рівненських атомників долучився генеральний директор Рівненської АЕС Павло Павлишин, який завжди намагається власним прикладом популяризувати здоровий спосіб життя та активний відпочинок, всіляко підтримувати та мотивувати рівненських атомників-спортсменів. Разом з колегами він подолав свій найбільший велосипедний маршрут - майже 250 км та розділив туристичний побут, обговорюючи під час відпочинку незабутні моменти попередніх днів поїздки. За словами Павла Яремовича, такі заходи згуртовують атомників, дозволяють краще зрозуміти одне одного задля подальшої безпечної та надійної роботи українських атомних енергоблоків.

18 вересня велоколона фінішувала у м. Славутич під оплески учасників урочистої програми. Віталій Шикун, директор відокремленого підрозділу Компанії «Атомремонтсервіс» та Олексій Лич, голова первинної профспілкової організації, привітали всіх членів команди з успішним фінішем, подякували за підтримку ініціативи Компанії і побажали усім нових перемог. Кожен учасник велопробігу, окрім маси позитивних емоцій, отримав грамоту на пам`ять про незабутню велоподорож.

Як відзначив учасник велопробігу, радник президента НАЕК «Енергоатом» Олег Поліщук, Компанія і надалі працюватиме над формуванням культурних цінностей, позитивного іміджу атомної енергетики та підтримання здорового способу життя серед енергетиків. «Це було нелегко, проте незабутньо! Позитивні емоції зашкалюють! Хлопці та дівчата «енергоатомівської» команди, були неймовірні! Мотивація і сила духу атомників на високому рівні!», - наголосив О.Поліщук.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію