Прес-центр

Прес-центр

21.06.2017 Новини Компанії , Відеоновини На Запорізькій АЕС відбулася технічна нарада з питань реалізації післяаварійного контролю параметрів реактора на енергоблоках №3-№6

У навчально-тренувальному центрі ЗАЕС відбулася робоча нарада з питань впровадження системи післяаварійного моніторингу параметрів реакторної установки на енергоблоках №3-№6. У ній взяли участь керівник проекту від компанії «Westinghouse» Патрік Форал, фахівці підприємства «Вестрон», керівники Запорізької АЕС.

21.06.2017 Новини Компанії На енергоблоці №3 ЮУАЕС проводиться заміна кондиціонерів

У рамках продовження терміну експлуатації та виконання заходів Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки (КСПБ) енергоблоків АЕС на третьому блоці Южно-Української АЕС ведеться заміна автономних кондиціонерів на кондиціонери, кваліфіковані на «жорсткі» умови та сейсмічний вплив. Стартували роботи з початком виведення третього «мільйонника» в планово-попереджувальний ремонт і сьогодні вступають у завершальну стадію.

20.06.2017 Міжнародна конференція «Низьковуглецева електроенергетика: тренди, проблеми та перспективи» Тематичне засідання "На шляху до низьковуглецевого майбутнього"

Міжнародна конференція «Низьковуглецева електроенергетика: тренди, проблеми та перспективи», яка пройшла в Києві 13-14 червня 2017 року, є першою в Україні конференцією, що повністю присвячена низьковуглецевим технологіям виробництва електроенергії. Вона проведена з метою створення комунікаційної платформи для обговорення поточного стану, проблем та перспектив подальшого розвитку зазначених технологій, інформування аудиторії про сучасні досягнення та передову міжнародну практику у цій сфері, а також задля підвищення рівня обізнаності учасників про роль та місце низьковуглецевих технологій у досягненні цілей, встановлених на Паризькому кліматичному саміті.

19.06.2017 Новини Компанії Розпочато спрацьовування Олександрівського водосховища для забезпечення санітарного попуску в нижній течії Південного Бугу

Для забезпечення приписаного санітарного попуску в нижній течії Південного Бугу гідроенергетики Южно-Українського енергокомплексу розпочали спрацьовування Олександрівського водосховища. 15 червня його рівень було знижено з 15,75 м до 15,54 м. На цій позначці рівень зберігається станом на 19 червня.

15.06.2017 Новини Компанії Енергоблок №3 Рівненської АЕС підключено до енергомережі

15 червня 2017 року о 13:20 енергоблок №3 Рівненської АЕС (ВВЕР-1000) підключено до енергомережі. Ведеться набір потужності.

15.06.2017 Новини Компанії Енергоблок №3 Рівненської АЕС відключено від енергомережі

15 червня 2017 року о 3:17 дією електричного захисту відключено від енергомережі енергоблок №3 РАЕС (ВВЕР-1000).

14.06.2017 Новини Компанії , Міжнародна конференція «Низьковуглецева електроенергетика: тренди, проблеми та перспективи» Міжнародна конференція «Низьковуглецева електроенергетика: тренди, проблеми та перспективи»

Важливу роль українських АЕС як головного виробника низьковуглецевої електроенергії в Україні окреслив президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський, відкриваючи Міжнародну конференцію «Низьковуглецева електроенергетика: тренди, проблеми та перспективи».
Сринька довіри

Весняна школа НАЕК «Енергоатом»