Прес-центр

Прес-центр

17.08.2018 Новини Компанії На Запорізькій АЕС відбулася Рада фахівців контролю металу

На Запорізькій АЕС пройшла Рада фахівців контролю металу, до складу якої увійшли всі керівники служб контролю металу діючих атомних електростанцій України, зовнішній представник Чорнобильської АЕС і представники Дирекції НАЕК «Енергоатом». На Раді обговорювалися питання, присвячені напрацюванням, які спрямовані на довгострокову перспективу і формування певних стратегій.

17.08.2018 Новини Компанії На Южно-Українському енергокомплексі підбили підсумки виконання колективного договору

На Южно-Українському енергокомплексі 16 серпня проаналізували виконання Колективного договору в першому півріччі 2018 року. Оцінку реалізації взаємних зобов'язань адміністрації та трудового колективу, що містяться в Колективному договорі компанії НАЕК «Енергоатом», дали на розширеному засіданні адміністрації та профспілкового активу цехів і підрозділів ВП ЮУАЕС.

16.08.2018 Міжнародна діяльність, Новини Компанії На РАЕС обговорили питання використання палива Westinghouse
15.08.2018 Сталий розвиток, Соціальне забезпечення , Новини Компанії Вихованці ДЮСШ ЗАЕС - призери Чемпіонату Світу серед студентів з веслування на байдарках і каное
13.08.2018 Міжнародна діяльність, Міжнародна технічна допомога, Новини Компанії В галузевому тренажерному комплексі Запорізької АЕС пройшли навчання перші іноземні фахівці
13.08.2018 Новини Компанії Представники Нацрегулятора у сфері енергетики відвідали Хмельницьку АЕС

10 серпня Хмельницьку АЕС відвідала делегація Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Представників НКРЕКП цікавили обсяг та особливості виробництва, напрямки інвестування коштів, передбачених у тарифі на електроенергію, темпи реалізації інвестиційних проектів та перспективи розвитку ядерної галузі. Окрім регулятора, на ХАЕС прибула також делегація Енергоатома на чолі із президентом Юрієм Недашковським, генеральні директори всіх АЕС України та профспілкові лідери енергокомпанії.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію