08.10.2015

Привітання з Днем юриста

Привітання з Днем юриста

ДОРОГІ КОЛЕГИ! 

Від імені колективу виконавчої дирекції з юридичних питань та супроводу процедур закупівель вітаю вас із професійним святом - Днем юриста!

Ваша сумлінна праця, знання, досвід, професійні зусилля та досягнення формують правову культуру суспільства, повагу до Закону та утвердження України як демократичної країни, найбільшою цінністю якої є верховенство права.

Ці слова набули особливого значення, оскільки сьогодні правова свідомість наших громадян формується на тлі драматичних подій під час Революції Гідності, воєнної агресії та окупації частини території України. Наша  з вами мета – відповідати цим викликам та високим очікуванням, що покладають на нас люди у правовій сфері.

У нас із вами попереду дуже багато роботи! Потрібно зробити права і свободи громадян реальними, а не «паперовими». Закон – одним для всіх. Правопорядок – всеохоплюючим та стабільним.

Від щирого серця бажаю вам на цьому шляху професійних успіхів, натхнення, плідних і цікавих дискусій, міцного здоров'я, благополуччя та удачі, нових здобутків у професійній  діяльності!

Ми завжди вас підтримуємо і розраховуємо на вас у нашій спільній роботі в ім’я процвітання української Держави!

Слава Україні!

З повагою,

Виконавчий директор

Наталія Мусевич