Прес-центр

22.12.2015

Президент Енергоатома Юрій Недашковський вітає трудовий колектив з Днем енергетика

Президент Енергоатома Юрій Недашковський вітає трудовий колектив з Днем енергетика

Президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський вітає трудовий колектив з професійним святом – Днем енергетика, яке відзначається щорічно 22 грудня.

«Хочу від усього серця подякувати за плідну працю, високий професіоналізм, відповідальність, мужність і відданість нашій складній, але такій потрібній для країни професії. Щиро вірю, що злагоджена робота, відповідальність і цілеспрямованість працівників НАЕК «Енергоатом» будуть надійно забезпечувати функціонування економіки України, подальший рух нашої держави і суспільства до прогресу та процвітання», ‒ зазначив президент компанії.

Юрій Недашковський також наголосив, що «своєю працею ви доводите, що в атомній енергетиці працюють професіонали високого рівня, які вміло вирішують найскладніші завдання і успішно досягають поставлених цілей».

Також глава компанії побажав трудовому колективу Енергоатома великого натхнення і нових здобутків, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, щастя та здоров’я.

Довідка. День енергетика — професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості України. Відзначається щорічно 22 грудня.

Свято встановлено згідно з Указом Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію