Прес-центр

19.02.2016

Привітання з нагоди 15-річчя утворення ВП «Атомремонтсервіс»

Привітання з нагоди 15-річчя утворення ВП «Атомремонтсервіс»

За роки свого становлення ваш колектив, без перебільшення, став гордістю Енергоатома. У непростих економічних  умовах АРСу вдалося не лише зберегти і максимально розширити обсяг робіт, які виконуються фахівцями підприємства на атомних електростанціях, але й зарекомендувати себе одним із кращих підприємств у сфері сервісного обслуговування енергетичного обладнання. Спираючись на високий професіоналізм та наполегливо працюючи, фахівці Атомремонтсервісу опанували найсучасніше ремонтне устаткування та унікальні технології, використання яких зміцнює енергетичну незалежність України. Якісне вирішення АРСом надскладних  завдань з проектування, модернізації,  ремонту, монтажу обладнання дозволяє нашим АЕС виконувати плани з виробництва електроенергії та підтримувати високий рівень безпеки.  

Щиро вдячний вашому колективу за готовність оперативно реагувати на нові виклики, які постають перед вітчизняною ядерно-енергетичною галуззю.

Бажаю відокремленому підрозділу «Атомремонтсервіс» подальшої  плідної роботи, успішного втілення нових проектів, а кожному його працівнику – міцного здоров'я, щастя й добробуту!

 

З повагою

президент НАЕК «Енергоатом»                                           Ю. Недашковський

Лютий 2016 року

 
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію