Прес-центр

13.10.2016

Президент Енергоатома привітав учасників бойових дій з Днем захисника України

Президент Енергоатома привітав учасників бойових дій з Днем захисника України Сьогодні президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський привітав працівників Компанії, які брали участь у бойових діях, з Днем захисника України.

Зокрема, глава Компанії привітав всіх, хто у різні роки виконував священний обов’язок захисника Батьківщини, брав участь у бойових діях та миротворчих місіях, ризикуючи власним життям, зміцнюючи авторитет нашої армії в очах українського народу та світової спільноти. 

«Сьогодні ми вітаємо всіх військовослужбовців України! Ви ‒ наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких ‒ у ваших надійних, сильних руках. Мужність, честь, сила і відвага притаманні усім хто давав присягу в лавах Збройних сил України. Ви готові стати на захист своєї Батьківщини, не втрачаючи жодної хвилини», ‒ зазначив Юрій Недашковський.

Серед представників Енергоатома статус учасника бойових дій мають водій ВП «Управління справами» Сергій Бондар, інженер відділу методології управління старінням і надійності служби технічної підтримки продовження експлуатації Вадим Довгаль, інженер-електронік відділу обслуговування обчислювальної техніки та комп'ютерних мереж управління із забезпечення інфраструктури Валентин Попков, економіст Дирекції з фінансів та бюджетування Антон Семенов, провідний інженер виробничо-технічного відділу ВП «Атомкомплект» Олексій Поліщук та провідний інженер Виконавчої дирекції з виробництва Олександр Гуназа.

Крім того, провідний інженер ВП «Управління справами» Сергій Матронін був призваний на військову службу за призивом під час мобілізації на особливий період.

Також Недашковський відзначив самовіддану роботу волонтерів та подякував їм за безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію