Прес-центр

20.01.2017

Привітання президента Енергоатома до Дня Соборності України

Привітання президента Енергоатома до Дня Соборності України

Шановні колеги, співвітчизники!

22 січня ми відзначаємо важливу подію української історії   ̶  День Соборності України.

Об’єднання всіх етнічних українських земель, яке відбулось цього дня у далекому 1919 році, мало визначальний вплив на подальші процеси українського державотворення: вперше за багато століть українці, територіально роз’єднані та політично ослаблені, зробили справжній прорив до втілення своєї споконвічної мети – возз’єднатись на своїй землі в єдиній державі. Але, на свою справжню Незалежність українцям довелось чекати ще багато десятиліть і пережити жахливі часи більшовицької окупації, мільйонні людські втрати від геноциду та репресій.

Впродовж двадцяти п’яти років державотворення і політичного становлення ми прагнули, щоб такі страшні  події ніколи не вертались на нашу землю, щоб Українська держава йшла шляхом цивілізованого демократичного розвитку. На жаль, сьогодні над Україною знову нависає чорною хмарою зовнішня загроза, яка безсоромно та нахабно руйнує все, що було надбано нашою молодою державою.

У відстоюванні своєї соборності українці ніколи не використовували методи експансіонізму та агресії щодо територій інших країн. Для нас важливо жити у своїх сучасних кордонах, у мирі і злагоді.  Українські атомники, як зі сходу, так і з заходу, незважаючи на культурні та ментальні особливості у кожному регіоні, знають, яку непереборну силу має єднання, коли метою є забезпечення співвітчизників електричною енергією.  Адже наша спільна праця, цінності та місія – захист енергетичної незалежності України.  

Слава Україні!

З повагою

Юрій Недашковський,

президент НАЕК «Енергоатом»


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію