Прес-центр

02.03.2017

Привітання президента Енергоатома Юрія Недашковського з 85-річчям Теплоенергетичного факультету НТУУ КПІ ім. Сікорського

Привітання президента Енергоатома Юрія Недашковського з 85-річчям Теплоенергетичного факультету НТУУ КПІ ім. Сікорського Привітання президента Енергоатома Юрія Недашковського з 85-річчям Теплоенергетичного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Дорогі друзі, колеги!

Від імені колективу НАЕК «Енергоатом» та від себе особисто щиро вітаю Вас з нагоди 85-річчя з дня створення Теплоенергетичного факультету!

Історія ТЕФу є невід’ємною частиною багаторічної історії Київського Політеху і всієї української освіти. Грандіозне значення Факультету важко перебільшити для багатьох сфер сучасного життя, які розвиваються, а нерідко й створюються зусиллями талановитих вчених та практиків, що здобули знання у стінах ТЕФу. Ваш Факультет завжди славився наданням освіти найвищого світового рівня, а його випускники – це висококласні професіонали, які затребувані у провідних галузях, підприємствах та компаніях як в Україні, так і в усьому світі.

Професорсько-викладацький склад Факультету – це віддані своїй справі наставники, науковці, учителі, які спрямовують молодь та надихають опановувати надскладні галузі, у тому числі і атомну енергетику. Без сумніву, ґрунтовна професійна підготовка – це справжня путівка у сучасне буремне життя, яку дає своїм студентам ТЕФ.

Найбільшою гордістю Факультету завжди був тісний зв'язок навчального процесу і виробництва. Теплоенергетичний факультет є багаторічним партнером Енергоатома у справі підготовки висококласних фахівців для атомної галузі. ТЕФ, який являє собою великий навчально-науковий комплекс, завжди знаходиться в авангарді розвитку техніки й науки та завжди слідує сучасним тенденціям світового поступу і атомної галузі.

Студенти та викладачі ТЕФу завжди відгукуються на запрошення до участі у проектах та заходах нашої Компанії, які дають їм можливість доповнювати свої знання, навчатися новому, спілкуватися із фахівцями про досвід практичної роботи у атомній сфері. Ми щиро сподіваємось, що талановита студентська молодь, яка здобуває непросту професію атомника у стінах КПІ, досягатиме вершин професіоналізму і у підрозділах Енергоатома.

Щиро зичу кожному з Вас міцного здоров’я, нових успіхів, незмінної творчої наснаги, а студентам Теплоенергетичного факультету – численних можливостей і перспектив!

З повагою

Президент НАЕК «Енергоатом»

Юрій Недашковський
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію