Прес-центр

29.07.2017

Колектив Енергоатома висловлює співчуття рідним, близьким та колегам головного інженера Хмельницької АЕС Віктора Макєєва

Колектив Енергоатома висловлює співчуття рідним, близьким та колегам головного інженера Хмельницької АЕС Віктора Макєєва

29 липня 2017 року відійшов у вічність Віктор Петрович Макєєв, головний інженер Хмельницької АЕС.

Майже сорок років свого життя він присвятив атомній енергетиці, з яких тридцять -  Хмельницькій АЕС. Тут пройшов шлях від рядового інженера  до керівника усього інженерного господарства. 

Після закінчення Томського політехнічного інституту Віктор Петрович розпочав свій трудовий шлях на Горно-хімічному комбінаті у м. Красноярськ.

З липня 1987 року працював на Хмельницькій АЕС старшим інженером по управлінню реактором, з 1990 року – начальником зміни реакторного цеху.

Виконував обов’язки заступника начальника реакторного цеху, очолював зміну блока і зміну станції.

У лютому 2000 року призначений головним технологом.

З 2001 року  - головний інженер Хмельницької АЕС.

За його безпосередньої участі проведено модернізацію першого енергоблока та введено в експлуатацію другий. Ґрунтовність і переконливість зробленого засвідчена стабільною роботою станційного обладнання та міжнародними перевірками, які високо оцінили технічні удосконалення на ХАЕС.

За значний особистий внесок у становлення незалежності України, за заслуги у соціально-економічній діяльності Віктору Петровичу Макєєву присвоєно звання "Заслужений енергетик України".

Компетентність, виваженість рішень, глибоке знання предмету – те, за що поважали Віктора Петровича колеги.

Глибоко сумуємо та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Віктора Петровича.

Теги: ХАЕС, ВідеоНефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію