Прес-центр

06.10.2017

Юрій Недашковський привітав юристів Компанії з 20 річчям створення юридичної служби НАЕК «Енергоатом»

Юрій Недашковський привітав юристів Компанії з 20 річчям створення юридичної служби НАЕК «Енергоатом»

Президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський привітав працівників юридичних підрозділів Компанії з Днем юриста та 20-річчям створення в Компанії юридичної служби.

Юрій Недашковський відзначив високу кваліфікацію юристів Компанії, які сумлінно і на найвищому рівні опікуються захистом прав та інтересів державного підприємства НАЕК «Енергоатом».

«Важко переоцінити вашу сумлінну працю у відстоюванні прав та можливостей розвитку атомної енергетики в Україні», ‒ наголосив президент Компанії.

Також з нагоди професійного свята ‒ Дня юриста працівники компанії були нагороджені грамотами, подяками та відзнаками.

Зокрема, за значний трудовий внесок у забезпечення процесу правового супроводження виробництва електроенергії відзнакою «За вагомий внесок у розвиток атомної енергетики України» нагороджено заступника виконавчого директора з юридичних питань та супроводу процедур закупівель НАЕК «Енергоатом» Миколу Бондаря.

За добросовісне виконання трудових обов’язків, високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня юриста нагороджено нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» начальника юридичного управління ВП «Южно-Українська АЕС» Олександра Смірнова.

Почесними грамотами НАЕК «Енергоатом» нагороджено заступника начальника управління – начальника відділу договірної роботи та правового захисту майнових інтересів юридичного управління ВП «Рівненська АЕС» Андрія Тарасюка, юрисконсульта І категорії юридичного відділу ВП «Хмельницька АЕС» Оксану Калабську та провідного юрисконсульта юридичного відділу ВП «Хмельницька АЕС» Оксану Яманкіну.

Грамотами НАЕК «Енергоатом» нагороджено провідного юрисконсульта відділу роботи з державною виконавчою службою та контролюючими органами, департаменту захисту майнових прав та законних інтересів, виконавчої дирекції з юридичних питань та супроводу процедур закупівель НАЕК «Енергоатом» Ігоря Свириденка, юрисконсульта І категорії нормативного відділу департаменту нормативно-правового забезпечення виконавчої дирекції з юридичних питань та супроводу процедур закупівель НАЕК «Енергоатом» Ліну Яременко та юрисконсульта ІІ категорії відділу нормативно-правового регулювання юридичного управління ВП «Рівненська АЕС» Василя Стрільця.

Листом подяки нагороджено юрисконсульта І категорії відділу роботи з державною виконавчою службою та контролюючими органами департаменту захисту майнових прав та законних інтересів виконавчої дирекції з юридичних питань та супроводу процедур закупівель НАЕК «Енергоатом» Людмилу Масюк.

Нагадаємо, що День юриста відзначається в Україні щорічно 8 жовтня. Свято встановлено згідно з Указом Президента України «Про День юриста» №1022/97 від 16 вересня 1997 року. У цьому році Україна святкує 20-тий, ювілейний День юриста.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію