Прес-центр

04.03.2016

Бригада легкої піхоти НГУ отримала «вітамінний» вантаж від Енергоатома

Бригада легкої піхоти НГУ отримала «вітамінний» вантаж від Енергоатома

Волонтерська група «Енергоатом для АТО» 2 березня доставила вантаж фруктів, овочів, консервації та інших поживних та корисних речей, зокрема бензопилу, до Бригади легкої піхоти Національної гвардії України. Цього разу поїздка була недалекою, адже бригада зараз знаходиться на навчаннях на полігоні у Київській області. Хоча до зони АТО і далеко, але хлопці живуть в спартанських умовах максимально наближених до фронтових – звичайні армійські намети та пічки «буржуйки», ось і всі ознаки комфорту. Що одразу впадає в око, так це зразкова чистота в місці розташування бригади. Ряди наметів вишикувались як на малюнку у радянському навчальному посібнику з розміщення військ у польових умовах, але на цьому збіги з традиційними підходами до навчання піхотинців закінчуються.       

В бригаді служать виключно добровольці, її основа професійні військові, які вже пройшли АТО, але тут багато й молодих хлопців, які тільки хочуть стати фахівцями в такій складній справі, як захист Батьківщини. Навчання проходять за стандартами НАТО, а серед інструкторів можна зустріти ветерана ЦАХАЛ (Армія оборони Ізраїлю). 

Офіцери бригади поставили перед собою завдання знищити будь-яку згадку про зверхнє ставлення до солдатів – субординація та сувора дисципліна обов’язкова, але боєць це в першу чергу бойовий товариш, а вже потім підлеглий. Офіцери та рядові пліч о пліч  проходять крізь виснажливі щоденні тренування. Cвідченням того, що командування бригади обрало оптимальний формат підготовки, є думка тих бійців, які вже мають статус учасників бойових дій: за рік в АТО ми не отримали і десятої частини тих знань та навичок, які нам дають інструктори в бригаді. Але інтенсивні навчання забирають багато сил, тому бійці були дуже вдячні волонтерам за «додатковий вітамінний пайок».   

Велика подяка усім хто долучився, зокрема, співробітникам Дирекції з інформаційно-аналітичного забезпечення Енергоатома, Волонтерам Виноградаря та волонтерській групі «Маскувальна сітка на Гонґадзе». Традиційна подяка за допомогу Сором'язливій родині Патріотів.

Збираємо наступний вантаж для наших бійців на Сході.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію