Прес-центр

31.05.2016

ХІV Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

У відповідності  до рішення Уряду України на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, м. Київ) з  8 по 10 листопада 2016 року відбудеться ХІV Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

Організатори:

  • Міністерство енергетики та вугільної промисловості України
  • ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

У форматі Форуму:

·   Галузева експозиція «ПЕК України» за участю провідних державних компаній та підприємств, які продемонструють сучасний стан та перспективи подальшого розвитку електроенергетики, ядерної енергетики, нафтової, газової, нафтопереробної та вугільної промисловостей.  На їх стендах будуть продемонстровані  інвестиційні проекти будівництва, модернізації та  реконструкції  об'єктів ПЕК.

·   ХІV Міжнародна виставка «ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ-2016»   презентує широкий спектр світових та вітчизняних зразків енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно-провідникової продукції, автоматизованих систем управління енергоресурсами, енергозберігаючих технологій.

  • Ділова програма зосередить увагу фахівців на підвищенні рівня енергетичної безпеки країни, впровадженні структурних реформ в енергетичний, нафтогазовий та вугільно-промисловий  комплекси України, модернізації підприємств і механізмах залучення інвестицій та інших актуальних питаннях. Також, відбудеться ІІІ Всеукраїнський семінар інженерів-енергетиків, присвячений кращим практикам енергозбереження та ефективного управління енергетичним господарством, застосуванню новітніх технологій і засобів для зниження енергетичних витрат.

Крім того, за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості одночасно з Форумом  проходитиме:

  • Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО — 2016», що презентуватиме технології і обладнання для  розвідки, видобутку, транспортування, переробки та зберігання нафти та природного газу.
  • Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної та вугільної промисловості «MАЙНІНГ ІНДАСТРІ ЕКСПО2016», яка  представлятиме  сучасну бурову, кар'єрну, прохідницьку техніку та інструмент, гірничозбагачувальне обладнання, гірничий транспорт, запчастини і комплектуючі, а також системи автоматизації та життєзабезпечення.

Запрошуємо взяти участь у ХІV Міжнародному форумі «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» і Міжнародних виставках - «ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ-2016», «НАФТОГАЗЕКСПО-2016» та «MАЙНІНГ ІНДАСТРІ ЕКСПО-2016». Адже саме ці заходи дадуть унікальну  можливість комплексно, в рамках одного заходу, презентувати технології, обладнання і продукцію  широкому колу фахівців та сприятимуть її просуванню на ринку, а також допоможуть сформувати цілісну картину процесів, які відбуваються навколо основної ланки вітчизняної економіки — паливно-енергетичного комплексу.

 

За довідками щодо участі звертатися:

Міністерство  енергетики та вугільної промисловості України:

тел./факс: +38 044 531-36-12; е-mail: natalia.kazakova @mev.gov.ua

          

ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

02660, Київ, Броварський проспект, 15

Тел./факс +38 044 201-11-57, 201-11-78; е-mail: lyudmila@iec-expo.com.ua

сайт: www.iec-expo.com.ua
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію