Прес-центр

23.12.2013

Введення першого блоку Нижегородської АЕС переноситься на 2022 рік

EIR Center

Державна корпорація з атомної енергії "Росатом" планує ввести перший блок Нижегородської АЕС у 2022 році.

Про це повідомив журналістам міністр житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Нижегородської області Валерій Ульянов, передають "РИА Новости".

Перший блок Нижегородської АЕС, яку планується побудувати в Навашинському районі Нижегородської області на кордоні з Володимирською областю, раніше планувалося ввести в експлуатацію в 2019 році, другий блок - в 2021 році. Потужність кожного блоку складе 1,2 тисячі мегават.

"Введення першого блоку АЕС перенесено, орієнтовно, на 2022. Це сталося у зв'язку з тим, що ресурс з фінансування ряду діючих об'єктів "Росатом" переглянув на користь підвищення надійності діючої частини електростанцій. Основний наголос буде зроблений на приведення до відповідних вимог діючих частин атомних електростанцій, яких у нас на території Росії 10 штук ", - сказав Ульянов.

За його словами зараз по Нижегородській АЕС вирішені питання з інвестицій, завершена частина проектних робіт і підготовлена територія для будівництва станції.

Загалом проект будівництва Нижегородської АЕС передбачав будівництво чотирьох блоків, останній планувалося ввести в експлуатацію в 2030 році. ВАТ "НИАЭП-АСЭ", провідна російська атомна інжинірингова компанія планувала в 2014 році завершити проектування Нижегородської АЕС.

Нагадаємо, "Росатом" отримає 22,5 млрд рублів на будівництво АЕС в Туреччині.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію