Прес-центр

Новини Компанії

21.06.2017 Новини Компанії , Відеоновини На Запорізькій АЕС відбулася технічна нарада з питань реалізації післяаварійного контролю параметрів реактора на енергоблоках №3-№6

У навчально-тренувальному центрі ЗАЕС відбулася робоча нарада з питань впровадження системи післяаварійного моніторингу параметрів реакторної установки на енергоблоках №3-№6. У ній взяли участь керівник проекту від компанії «Westinghouse» Патрік Форал, фахівці підприємства «Вестрон», керівники Запорізької АЕС.

21.06.2017 Новини Компанії На енергоблоці №3 ЮУАЕС проводиться заміна кондиціонерів

У рамках продовження терміну експлуатації та виконання заходів Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки (КСПБ) енергоблоків АЕС на третьому блоці Южно-Української АЕС ведеться заміна автономних кондиціонерів на кондиціонери, кваліфіковані на «жорсткі» умови та сейсмічний вплив. Стартували роботи з початком виведення третього «мільйонника» в планово-попереджувальний ремонт і сьогодні вступають у завершальну стадію.

19.06.2017 Новини Компанії Розпочато спрацьовування Олександрівського водосховища для забезпечення санітарного попуску в нижній течії Південного Бугу

Для забезпечення приписаного санітарного попуску в нижній течії Південного Бугу гідроенергетики Южно-Українського енергокомплексу розпочали спрацьовування Олександрівського водосховища. 15 червня його рівень було знижено з 15,75 м до 15,54 м. На цій позначці рівень зберігається станом на 19 червня.

15.06.2017 Новини Компанії Енергоблок №3 Рівненської АЕС підключено до енергомережі

15 червня 2017 року о 13:20 енергоблок №3 Рівненської АЕС (ВВЕР-1000) підключено до енергомережі. Ведеться набір потужності.

15.06.2017 Новини Компанії Енергоблок №3 Рівненської АЕС відключено від енергомережі

15 червня 2017 року о 3:17 дією електричного захисту відключено від енергомережі енергоблок №3 РАЕС (ВВЕР-1000).

14.06.2017 Новини Компанії , Міжнародна конференція «Низьковуглецева електроенергетика: тренди, проблеми та перспективи» Міжнародна конференція «Низьковуглецева електроенергетика: тренди, проблеми та перспективи»

Важливу роль українських АЕС як головного виробника низьковуглецевої електроенергії в Україні окреслив президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський, відкриваючи Міжнародну конференцію «Низьковуглецева електроенергетика: тренди, проблеми та перспективи».
Сринька довіри

Весняна школа НАЕК «Енергоатом»