Прес-центр

Новини Компанії

20.02.2017 Новини Компанії На Рівненській АЕС відбулася звітна балансова комісія за підсумками 2016 року

На Рівненській АЕС відбулася звітна балансова комісія за підсумками минулого року, впродовж якого РАЕС реалізувала ряд успішних проектів, спрямованих на підвищення рівня безпеки енергоблоків та розвиток соціальних об’єктів міста-супутника.

20.02.2017 Новини Компанії На Запорізькій АЕС пройшов навчальний семінар стосовно аналізу та обліку малозначущих подій

На Запорізькій АЕС пройшов навчальний семінар з організації аналізу і обліку малозначущих подій (МЗП). Ініціатором виступив відділ надійності і досвіду експлуатації ЗАЕС, а заняття провели експерти з цього питання - провідний інженер відділу досвіду експлуатації НАЕК «Енергоатом» Володимир Бербець і фахівці з Рівненської та Южно-Української атомних станцій.

20.02.2017 Новини Компанії Южно-Українська АЕС 2016 року збільшила податкові відрахування на 52%

Загальна сума податків і зборів, перерахованих відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» до бюджетів різних рівнів 2016 року, склала 283 млн 373 тис. грн. Це на 52% більше, ніж 2015-го. У порівнянні з попереднім роком сума податкових відрахувань ВП ЮУАЕС зросла на 97 млн 322 тис. грн.

16.02.2017 Комплексна (зведена) програма підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій , Новини Компанії На Рівненській АЕС виконується програма продовження терміну експлуатації енергоблоку №3

На Рівненській АЕС проводиться реалізація заходів КзПБ та Програми продовження терміну експлуатації енергоблоку №3, термін експлуатації якого закінчується у грудні 2017 року.

16.02.2017 Новини Компанії Ремонтну кампанію на другому енергоблоці Южно-Української АЕС скорочено майже на 9 діб

Із закінченням планово-попереджувального ремонту (ППР) енергоблока №2 на Южно-Українській АЕС завершилася ремонтна кампанія 2016 року. Однією з її особливостей був перехід ППР другого блока з 2016 року на 2017-й: стартувавши 24 листопада минулого року, він завершився 14 лютого поточного. При цьому заплановані роботи вдалося виконати на 8,81 доби раніше встановленого терміну. Сьогодні обладнання другого енергоблока працює в заданому режимі.

14.02.2017 Новини Компанії У ВП ЮУАЕС відбувся круглий стіл, присвячений питанням підняття рівня Олександрівського водосховища

13 лютого фахівці Южно-Українського енергокомплексу провели круглий стіл, присвячений питанням підняття рівня Олександрівського водосховища до позначки 20,7 м. На запрошення енергетиків відгукнулися представники громадської організації «Національний екологічний центр України», екологічної асоціації «Зелений світ», Миколаївської обласної молодіжної громадської організації «Зелений рух», Южноукраїнської міськради, періодичних друкованих та інтернет-видань регіону.

14.02.2017 Новини Компанії На Рівненській АЕС відбулась інспекція Міжнародної агенції з атомної енергії

На майданчику Рівненської АЕС відбулася інспекція Міжнародної агенції з атомної енергії (МАГАТЕ) в рамках міжнародної Угоди про застосування гарантій відповідно до Договору нерозповсюдження ядерної зброї.
Сринька довіри

Весняна школа НАЕК «Енергоатом»