Прес-центр

23.04.2004

Сергій Тулуб: „Пуск Х2/Р4 зміцнить впевненість у майбутньому атомної енергетики України”

 

Таке переконання висловив міністр палива і енергетики України – президент НАЕК ”Енергоатом” Сергій Тулуб під час колегії Державного комітету ядерного регулювання. Основне питання, яке висувалося на розгляд зібрання, стосувалося стану готовності нових енергоблоків до проведення робіт і операцій на етапах введення їх в експлуатацію.

Віце-президент НАЕК „Енергоатом” Володимир Коровкін поінформував присутніх про те, що за кілька днів енергоблоки Х2/Р4 будуть готові до проведення етапів холодної та гарячої обкатки. Відповідно до графіків на 15 липня заплановано фізичний, а на 16 серпня -  енергетичний пуск Хмельницького-2. Аналогічні контрольні дати для Рівненського-4 – 29 серпня і 29 жовтня.

У свою чергу Сергій Тулуб відзначив плідну, пліч-о-пліч, роботу НАЕК „Енергоатом” і ДКЯРУ і зупинився на кількох ключових моментах для розвитку вітчизняної економіки, які стануть реальними після пуску блоків. По-перше, в наступному році треба буде забезпечувати стале енергопостачання народногосподарського комплексу держави, який розвивається високими темпами. По-друге, Х2/Р4 стануть важливим фактором стабілізації для теплової генерації. По-третє, зросте експортний потенціал України – у найближчому майбутньому можна буде говорити про збільшення експорту електроенергії майже вдвічі. І, по-четверте, світова громадськість на власні очі переконається, що з Україною можна мати справу як із сильною державою.

 

 
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію