Прес-центр

23.06.2003

Президент НАЕК “Енергоатом” Сергій Тулуб відбув з робочою поїздкою до Лондона

Президент НАЕК “Енергоатом” Сергій Тулуб відбув з робочою поїздкою до Лондона, де візьме участь у другому засіданні Координаційного комітету за проектом Tacis “Інституційна підтримка НАЕК “Енергоатом”.

Мета засідання – сприяння реформам в енергетичному секторі України, зокрема, забезпечення надійної та безпечної роботи НАЕК “Енергоатом” в умовах ринку. У планах поїздки – переговори з керівництвом компанії British Energy щодо проекту “Інституційна підтримка НАЕК “Енергоатом”, презентація самого проекту, а також зустріч президента НАЕК “Енергоатом” з членами депутатського об’єднання All Nuclear Party Палати Общин та Палати Лордів Парламенту Великобританії.

 

Довідково: Проект “Інституційна підтримка НАЕК “Енергоатом” здійснюється та фінансується програмою Tacis з квітня 2002 року. Генеральною підрядною організацією на тендерній основі з п’яти  претендентів  визначено міжнародний консорціум  “Брітіш Енерджі / Мерсер Менеджмент Консалтінг” (Великобританія – Іспанія) .

British Energy  - одна з найбільших у світі компаній електричної генерації, що володіє атомними і тепловими електростанціями у Великобританії та за кордоном.

 Mercer   Management  Consulting –  іспанська компанія, що спеціалізується з надання консультаційних послуг з питань бізнесу та стратегічного розвитку. Компанія має багаторічний досвід роботи на підприємствах енергетичної галузі в усьому світі.         
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію