Прес-центр

31.08.2005

Южно-Українська АЕС готується до перевірки експертами МАГАТЕ за програмою OSART

Її заплановано на вересень – жовтень наступного року. У вересні ж поточного відбудеться візит на ЮУ АЕС керівника місії OSART Домініка Дюбуа. В його ході буде визначено остаточний термін перевірки, її обсяг, а також енергоблок, на якому працюватимуть міжнародні експерти. Для ознайомлення з методикою проведення інспекції і документами, необхідними в ході підготовки і під час проведення місії, для   фахівців атомної станції буде організовано семінар.

Южноукраїнці розпочали готуватися до   міжнародної перевірки заздалегідь.   За словами керівника, відповідального за підготовку до місії OSART, заступника головного інженера Южно-Української АЕС Володимира Бандурко, сьогодні робота ведеться на рівні планування. У квітні було визначено відповідальних керівників за напрямками перевірки, щомісячно проводяться наради з підготовки до місії.

  Основна мета проведення інспекції - перевірка дотримання безпечної експлуатації атомної станції і надання підтримки в цій області, напрацювання позитивного і передача світового досвіду, а також   визначення напрямків, реалізація рекомендацій яких реально підвищить безпеку підприємства. Місія запрошується урядом України. Міжнародні експерти перевірятимуть діяльність АЕС за такими основними параметрами: керівництво, організація, адміністрація; навчання і атестація; експлуатація; технічне обслуговування і ремонт; технічна підтримка; радіаційний захист; хімія; готовність на випадок аварії.  

 
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію