Прес-центр

31.08.2005

Вдосконалення міжнародних програм

 

З 31 серпня по 2 вересня 2005 р. на Хмельницькій АЕС перебуває представницька делегація Європейської Комісії, консорціуму Ібердрола-Согін, Об’єднаного офісу підтримки та Офісу моніторингу проектів Тасіs.

Метою роботи є проведення технічної наради з обговорення пропозицій ХАЕС для включення в сервісний трирычнийрічний контракт щодо надання допомоги на майданчику ХАЕС та розгляду статусу діючих проектів Тасіs.

Планується обговорити питання розробки системи інформаційної підтримки оператора; розробки методики планування ремонту арматури з урахуванням впливу на безпеку, методик ризик-орієнтованого підходу до планування ремонту, експлуатаційного контролю тощо. Гості відвідають приміщення, де вже розміщено та має розміщуватись обладнання, яке буде постачатися на ХАЕС в рамках програми Тасіs.

Для довідки:

  Компанії Iberdrola (Іспанія) - більше 100 років.  Вона є визнаною у всьому світі приватною експлуатуючою організацією. Надає свої послуги 16 мільйонам користувачів – понад 9 мільйонів у Іспанії в сфері виробництва, передачі, розподілу і продажу електроенергії і природного газу.

·        Провідна приватна енергетична компанія Іспанії і Європи із  встановленою електричною потужністю 16.200 MВт.

·        В Іспанії IBERDROLA обслуговує ринок з 16,2 мільйонів чоловік (9.000.000 користувачів) і охоплює понад 40,8 % національної території.

·        Персонал IBERDROLA нараховує більше 9.500 чоловік.

·        Група IBERDROLA  бере участь у діяльності з інженерної підтримки і послуг, інформаційних технологій, консалтингу, нових енергетичних джерел і нових технологічних секторів.

 

 
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію