9 делегацій відвідали цього місяця Южно-Український енергокомплекс з екскурсійною програмою. В ході екскурс" />  9 делегацій відвідали цього місяця Южно-Український енергокомплекс з екскурсійною програмою. В ході екскурс" />

Прес-центр

19.05.2006

Ознайомчі екскурсії на Южно-Українському енергокомплексі відбуваються тричі на тиждень

 

9 делегацій відвідали цього місяця Южно-Український енергокомплекс з екскурсійною програмою. В ході екскурсій гості могли на власні очі переконатися в безпеці і надійності його складових – атомної, гідро- і гідроакумулюючої станцій. По завершенню огляду енергокомплексу для учасників екскурсій були проведені зустрічі за круглим столом з провідними фахівцями енергетичного комплексу, в ході яких вони отримали відповіді на всі запитання.

Цього місяця з роботою енергокомплексу знайомилися представники Арбузінського, Першотравневого, Братського, Вознесенського районів Миколаївської області, міста Кіровограда, южноукраїнські школярі. Всього з початку року відділом роботи з громадськістю проведено 78 екскурсій. Кількість їх учасників склала близько 2 тис. чол. 

Учасник однієї з екскурсійних груп, що відвідали Южно-Український енергокомплекс, заступник глави Братської райдержадміністрації Валерій Цисс, який не вперше побував на атомній станції  і каскаді ГЭС-ГАЕС, позитивно відзначив той факт, що колектив енергокомплексу розуміє важливість роботи з громадськістю. “Ставлення до будівництва гідроакумулюючої станції у мене було і залишається позитивним”, - сказав Валерій Цисс  в інтерв'ю місцевим ЗМІ. Від імені своїх колег – делегації Братської райдержадміністрації – він висловив задоволення тим, що у відокремленому підрозділі «Южно-Українська АЕС” виконується все необхідне для збереження екології і забезпечення надійної роботи атомної електростанції.

 

 

 
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію