Прес-центр

19.05.2006

Російські школярі не проти працювати в українській атомній енергетиці

Дві южноукраїнські школярки стали призерами Міжнародного конкурсу дитячої творчості “Наша енергія - наше майбутнє”, - повідомляє відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП «Южно-Українська АЕС».  Нагадаємо, конкурс проводився виробником ядерного палива російським концерном ВАТ “ТВЕЛ” спільно з українською компанією НАЕК “Енергоатом”.  Церемонія нагородження відбулася 15 травня в Москві.

У завершальному турі конкурсу Южноукраїнськ представляли Олена Пугач і Світлана Цуркан – обидва в номінації “малюнок”.  Олена з  роботою “Атомна царівна” посіла третє місце, а  11-тирічна Світлана за малюнок “Президент майбутнього про енергетику” була удостоєна спеціального призу за оригінальність. Дівчата отримали в подарунок музичний центр і СD-плеєр.

            Але головним подарунком стали три дні перебування в Білокам'яній. Діти побували на оглядовій екскурсії по Москві, виставі відомого нікулінського цирку на Цвітному бульварі, в зоопарку, в суперсучасному кінотеатрі, відвідали Третьяковську галерею, Новодєвічій монастир і Храм Христа Спасителя.

До речі, сьогодні завершується екскурсійна програма російських школярів в місті Київ. Вчора вони відвідали Києво-Печерську Лавру, музей Чорнобиля, ознайомились з роботою Кризового центру НАЕК «Енергоатом», де отримали подарунки та переглянули ознайомчі фільм та мультфільм про атомну енергетику. Оплесками зустріли російські школярі побажання Першого віце-президента – технічного директора НАЕК «Енергоатом» Юрія Коврижкіна здобувати відповідну освіту  та працювати над розвитком атомної енергетики і в Росії і в Україні.

Сьогодні діти здійснили прогулянку Дніпром на пароплаві та відвідали музей народної архітектури та побуту «Пирогово». Увечері вони повертаються додому – в міста-сателіти російських заводів-виробників ВАТ «ТВЕЛ».

 

 
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію