Прес-центр

09.08.2016

Директор з інвестицій Енергоатома Тетяна Амосова увійшла в ТОП-20 Inspiring Women in STEM

Директор з інвестицій Енергоатома Тетяна Амосова увійшла в ТОП-20 Inspiring Women in STEM Третя зустріч TOP 20 Inspiring Women in STEM (science, technology, engineering, mathematics) відбулася для обговорення великого проекту для дівчат-підлітків 29 липня.

Учасниці обговорили Положення про ТОП-20 Надихаючих жінок в STEM (далі – ТОП-20), Конкурс для дівчат 9-11 класів з менторською підтримкою від ТОП-20, активності програми ‪#‎ДівчатаSTEM і першу зустріч ТОП-20 зі школярками Одеси. #ДівчатаSTEM – це програма Центру «Розвиток КСВ» спільно з ТОП-20. Мета програми – надихнути дівчат старшокласниць обрати професію в галузі STEM через демонстрацію власного досвіду побудови кар’єри.

Серед ТОП-20 Надихаючих жінок представниця від НАЕК «Енергоатом» - Амосова Тетяна, директор з інвестицій та перспективного розвитку з 27 січня 2015 року. Успіх Тетяни, для дівчат-підлітків, – це яскравий приклад того, наскільки можна жінці реалізувати себе професійно в такій складній галузі, як атомна енергетика. Бажаємо Тетяні натхнення в менторській діяльності.

Офіційно ТОП-20 та Програма #ДівчатаSTEM за їхньої участі будуть презентовані 25 серпня у Києві. А вже 16 вересня відбудеться перша зустріч зі школярками в Одесі. Детальна інформація на офіційних сторінках у Facebook:

https://www.facebook.com/divchataSTEM/

https://www.facebook.com/CSRUkraine/

Довідка. Підписання меморандуму про створення Коаліції STEM-освіти (STEM Education Coalition), співзасновником якої стала НАЕК «Енергоатом», відбулося 16 вересня в Українському кризовому медіа-центрі. З 2014 року Енергоатом є членом Центру корпоративної соціальної відповідальності, який виступив ініціатором створення Коаліції STEM-освіти в Україні (STEM ‒ від англійської science, technology, engineering та mathematics).

Серед завдань Коаліції ‒ створення інформаційних майданчиків (сайт, соціальні мережі) для популяризації STEM-освіти та налагодження міжнародної співпраці.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію