17.03.2017

Енергоатом уклав з Westinghouse договори на постачання обладнання для очищення парогазового середовища для ЮУАЕС

Енергоатом уклав з Westinghouse договори на постачання обладнання для очищення парогазового середовища для ЮУАЕС НАЕК «Енергоатом» уклав із своїм стратегічним партнером - компанією Westinghouse Electric Sweden AB договори на постачання комплектів обладнання для очищення парогазового середовища для енергоблоків №1 та №2 Южно-Української АЕС. (В комплект входять машини та апарати для фільтрування чи очищення газів, газогенератори, дистиляційні та фільтрувальні апарати, виробником обладнання є Westinghouse Electric Sweden AB).

Відповідні документи 17 березня підписали директор ВП «Атомкомплект» Андрій Майстренко та директор із роботи з клієнтами (ринок ВВЕР) Westinghouse Electric Sweden AB Сеппо Корхонен (Seppo Korhonen).

Підписанню договорів передували відкриті тендери на постачання зазначеного обладнання. Переможцем реверсивних аукціонів, які відбувались в електронній системі публічних закупівель ProZorro, було визнано швецьку компанію з ціновою пропозицією – 169 млн 607 тис. грн (з ПДВ), мінімальна пропозиція конкурента дорівнювала 170 млн 382 тис. грн.