04.04.2017

Визначено переможців конкурсу наукових доповідей серед молодих працівників Енергоатома

Визначено переможців конкурсу наукових доповідей серед молодих працівників Енергоатома

31 березня у Києві відбувся фінал ІХ конкурсу наукових доповідей серед молодих працівників НАЕК «Енергоатом». Йому передували конкурси у відокремлених підрозділах Компанії, переможці яких і взяли участь у фіналі.

Фінал конкурсу відбувався за трьома тематичними напрямами: виробничому, соціальному та профспілковому.

Конкурсна комісія з виробничого напряму, яку очолювала виконавчий директор з ядерної та радіаційної безпеки і науково технічної підтримки Енергоатома Наталія Шумкова, розділила перше місце між двома фіналістами. Ними стали Анна Кучмій - інженер навчально-тренувального центру ХАЕС із доповіддю «Вдосконалення підготовки персоналу АЕС. Використання панорамних 3D турів в процесі навчання» та Євген Кулік - інженер-конструктор конструкторсько-технічного відділу інженерного центру ВП «Атомремонтсервіс» із доповіддю «Двостороння закатка хвостовиків робочих лопаток парових турбін».

Друге місце посів Олександр Токмаков, оператор спецводоочистки хімічного цеху ЮУАЕС з доповіддю «Сорбційні технології переробки рідких радіоактивних відходів і кубових залишків». На третьому місці – Дмитро Коваль,  електромонтер електричного цеху РАЕС із доповіддю «Система супроводження несправностей і аварій газо-масляних систем турбогенераторів, на прикладі турбогенераторів ТГ-1-4 енергоблоків №1, №2 Рівненської АЕС».

Конкурсна комісія за соціальним напрямком, під головуванням заступника директора з кадрів та соціальних питань Владислава Янішевського, розподілила призові місця наступним чином. Перше місце вибороли Наталія Годунок, психолог відділу розвитку персоналу РАЕС із доповіддю «Профілактика професійного вигорання як чинник надійної роботи працівника АЕС» та Віктор Гeраскeвич, слюсар з ремонту комплексної дільниці палива та реактора реакторного відділення енергоремонтного підрозділу ХАЕС «Практична підготовка молоді в атомній енергетиці». Друге місце – Валерій Воробйов, інженер-програміст відділу інформаційних технологій АРС із доповіддю «Розвиток системи внутрішніх комунікацій» та Данило Лавренов, заступник директора Центру зовнішніх інформаційних комунікацій Компанії – начальник відділу роботи з громадськістю з доповіддю «Корпоративний мобільний додаток Енергоатому як ефективний інструмент внутрішніх комунікацій та розвитку корпоративної культури». Третє місце – Марина Паламарчук, лаборант хімічного аналізу хімічного цеху ВП ЮУАЕС з доповіддю «Причини виникнення моббінга в трудовому колективі. Наслідки і методи подолання конфліктів».

До комісії, яка оцінювала доповіді за профспілковим напрямом входив голова первинної профспілкової організації Енергоатома Олексій Лич. Після заслуховування доповідей комісія вирішила не визначати переможців за цим напрямом, а третє місце присудила Сергію Мошніку, інженеру відділу інженерного забезпечення цеху теплових та промислових комунікацій ЗАЕС із доповіддю «Сучасні профспілки Європи і України. Стан та тенденції розвитку».

Як зазначила Наталія Шумкова, участь у конкурсі наукових доповідей Компанії надає молодим працівникам можливість розвинути свої здібності і навички, набути нового досвіду і теоретичних знань. «У практичному плані перемога у конкурсі – це великий стимул до подальшого професійного зростання. Ми сподіваємось, що переможці конкурсу поповнять кадровий резерв Енергоатома», - додала директор з ядерної та радіаційної безпеки Компанії.