Прес-центр

18.04.2017

20 квітня на Южно-Українській АЕС пройдуть тренувальні тактико-спеціальні навчання гарнізону ДСНС

На Южно-Українській АЕС 20 квітня пройдуть тренувальні тактико-спеціальні навчання з залученням особового складу Южноукраїнського міського гарнізону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту.

Тренування пройде на території машинної зали другої черги АЕС. Захід передбачає заїзд пожежної техніки на майданчик атомної станції.

У процесі навчань буде відпрацьовано взаємодію пожежного штабу з об’єктовим штабом ВП ЮУАЕС, злагодженість дій підрозділів Головного управління ДСНС України в Миколаївській області з підрозділами атомної станції та спеціальними службами міста, прийоми і способи роботи з пожежною технікою, пожежно-технічним та аварійно-рятувальним обладнанням.

Довідка. ЮУАЕС – основа Южно-Українського енергетичного комплексу, розташованого на півдні України в Миколаївській області. Він забезпечує потреби в електричній енергії регіону з більш як п’ятимільйонним населенням. До складу енергокомплексу входять: Южно-Українська АЕС (3 атомні енергоблоки сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 9,8 МВт) і Ташлицька ГАЕС (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати сумарною робочою потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат №3).

Теги: ЮУАЕСНефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію