14.07.2017

На Запорізькій АЕС завершилася літня ядерна школа

На Запорізькій АЕС завершилася 6 літня ядерна школа (ЛЯШ), яка тривала з 2 по 14 липня 2017 року. Два тижні пройшли дуже насичено і плідно. Навчальна, спортивна та культурна програми виконані в повному обсязі. А результатом кропіткої та наполегливої праці стало урочисте нагородження переможців і призерів, яке відбулося на офіційному закритті ЛЯШ-2017.

Почесною грамотою НАЕК «Енергоатом» нагороджений студент 5-го курсу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Філонов Владислав.

Грамотою НАЕК «Енергоатом» нагороджений студент 4-го курсу Одеського національного політехнічного університету Мовчан Євген.

Листом подяки НАЕК «Енергоатом» нагороджений студент 3-го курсу Вінницького національного технічного університету Лисий Владислав.

Також всі учасники отримали сертифікати про участь в 6 літній ядерній школі і грамоти Запорізької АЕС в різних номінаціях: «За активну участь в ЛЯШ-2017», «За прагнення до успіху та вміння перемагати», «За активну участь у науковій діяльності», «За комунікабельність та вміння надихати», «За індивідуальність, креативність і вміння створювати нові ідеї», «За креативне рішення в енергетичній галузі», «За творчий підхід до справи і прагнення до успіху», «За прагнення до успіху», «Відкриття року» в літній ядерній школі», «Найактивніша і найбільш підготовлена команда студентів», «Найбільш експериментальна команда студентів».