04.08.2017

Президента Енергоатома та гендиректора ЮУАЕС нагороджено медалями «За жертовність і любов до України»

Президента Енергоатома та гендиректора ЮУАЕС нагороджено медалями «За жертовність і любов до України» Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет своїм указом нагородив президента НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського та генерального директора Южно-Української АЕС Володимира Лісніченко медалями «За жертовність і любов до України».

Таким чином голова Української православної церкви Київського патріархату відзначив особистий внесок Юрія Недашковського та Володимира Лісніченко у волонтерську допомогу українським військовим, які боронять Україну в зоні проведення антитерористичної операції. Нагороди урочисто вручив ієромонах Київського Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря отець Михаїл.

Дякуючи за нагороду, Юрій Недашковський підкреслив, що вона є відзнакою внеску усього колективу Компанії в допомогу українській армії. «Для мене це велика честь, і користуючись нагодою, я хотів би подякувати Українській православній церкві за ту допомогу та підтримку, яку вона щоденно, щонічно надає українському народу в його важкій боротьбі за свою незалежність, за світле майбутнє нашої держави», - сказав керівник Енергоатома.

Довідково. Медаль «За жертовність і любов до України» - відзнака Української православної церкви Київського патріархату, нагорода була заснована 2 січня 2015 року. Медаллю нагороджують за прояв активної громадянської позиції, героїзму, самопожертви в ході Революції гідності, захисту України на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську допомогу військовим формуванням України.