Прес-центр

08.08.2017

На Рівненській АЕС пройшла презентація обладнання шведської компанії Ahlberg Cameras

На Рівненській АЕС презентацію обладнання компанії Ahlberg Cameras провів представник шведської компанії Пітер Легат та офіційний субдилер в Україні Володимир Іванов. Фахівці РАЕС відзначили актуальність пропозиції потенційних партнерів, визнану якість їх продукції.

Презентація гостей пройшла за участю представників цеху з ремонту та техобслуговування реакторів (ЦРТР), служби диспетчерського та технологічного управління (СДТУ), служби контролю металу (СКМ) та заступника головного інженера з електрообладнання та систем контролю і управління Андрія Козюри.

Представники шведської компанії, зокрема керівник відділу продажів Пітер Легат, представили радіаційно-стійке освітлювальне обладнання для атомної промисловості, а також системи промислового спостереження в технологічних зонах з підвищеним рівнем радіації. Дані відеокамери призначені для здійснення контролю роботи за обладнанням реакторної установки, турбінного відділення та приміщень, доступ персоналу в які неможливий при нормальному режимі експлуатації атомної станції.

«Рівненська АЕС завжди обирає якісне обладнання провідних світових виробників, а майбутніх партнерів визначає лише після проведення конкурсних процедур, керуючись економічною доцільністю, - зазначив заступник головного інженера з електрообладнання та систем контролю і управління Андрій Козюра, - підприємство планує провести закупівлю обладнання промислового телебачення для робіт з реконструкції, запланованих на період проведення середнього планово-попереджувального ремонту енергоблоку №3 РАЕС. Тому ми завжди відкриті для інформаційно-ознайомчих пропозицій».

Довідка. Ahlberg Cameras – шведська компанія, яка розробляє і виготовляє високотехнологічні системи промислового телебачення та інспекційне обладнання для атомної промисловості, а також радіаційно-стійкі відеокамери високої якості та освітлювальні системи.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію