Прес-центр

08.08.2017

9 серпня на Южно-Українській АЕС відбудеться перевірка системи сповіщення

На проммайданчику Южно-Української АЕС 9 серпня відбудеться чергова планова перевірка обладнання системи сповіщення з вмиканням сирен.

Відповідно до спеціально розробленої програми персонал цеху диспетчерського та технологічного управління проводить такі перевірки щомісяця. Їх основна мета – визначення працездатності системи сповіщення.

Станом на 8 серпня в роботі перебувають другий і третій енергоблоки ЮУАЕС. На першому триває планово-попереджувальний ремонт. Гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працюють відповідно до диспетчерського графіка,  Олександрівську ГЕС виведено в резерв через низьку витрату води в р. Південний Буг.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна одержати за телефоном-автовідповідачем №(05136) 2-29-93 або на веб-сайті підприємства www.sunpp.mk.ua.

Довідка. Южно-Українська АЕС – розташована на берегах Південного Бугу в місті Южноукраїнськ Миколаївської області і є відокремленим підрозділом ДП НАЕК «Енергоатом». Входить до складу Южно-Українського енергетичного комплексу.

До складу енергокомплексу входять: Южно-Українська АЕС (3 атомні енергоблоки ВВЕР-1000 сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 11,5 МВт) і Ташлицька ГАЕС (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати загальною електричною потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат № 3).

 

Теги: ЮУАЕСНефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію