Прес-центр

12.09.2017

Енергоатом проводить переговори щодо прямих закупівель продукції SEBIM™ у виробника

Енергоатом проводить переговори щодо прямих закупівель продукції SEBIM™ у виробника

Можливості закупівель у французької компанії Weir Sebim шляхом укладання прямого контракту із застосуванням переговорної процедури закупівель були обговорені за участі директора департаменту експлуатації Петра Котіна, директора департаменту з документального забезпечення роботи тендерного комітету Людмили Сумери та директора ВП «Атомкомплект» Андрія Майстренка з керівництвом Weir Sebim. У ході переговорів представники французької компанії висловили зацікавлення щодо співпраці з Енергоатомом напряму, без посередників.

Компанія Weir Sebim є виробником високотехнологічних продуктів і послуг для енергетичної та нафтогазової галузей. Щороку НАЕК «Енергоатом» проводить закупівлі запасних частин до імпульсно-запобіжного пристрою парогенератора для енергоблоків українських АЕС. Запобіжні клапани SEBIM™ широко використовуються у світовій атомній енергетиці, виготовлюються та адаптуються до конкретних потреб замовників. На сьогодні клапани SEBIM™ напрацювали понад 25 000 років на світових АЕС з різними типами реакторів.

У жовтні цього року фахівці Енергоатома планують презентувати для Weir Sebim вимоги та можливості роботи з Компанією через систему електронних закупівель ProZorro.

До сьогодні майже 10 років Weir Sebim працювала з українським Енергоатомом виключно через посередників.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію