Прес-центр

14.11.2017

Голова ВАО АЕС Жак Регальдо зустрінеться з керівництвом Міненерговугілля України та НКРЕКП

Голова ВАО АЕС Жак Регальдо зустрінеться з керівництвом Міненерговугілля України та НКРЕКП

Голова Всесвітньої асоціації організацій, що експлуатують атомні електростанції (ВАО АЕС, WANO) Жак Регальдо проведе зустрічі з представниками керівництва Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та представниками інших центральних органів виконавчої влади України. Візит Жака Регальдо в Україну триватиме до 16 листопада.

14 листопада очільник ВАО АЕС відвідав центральний офіс НАЕК «Енергоатом» де провів робочу зустріч з керівництвом Компанії та вручив генеральному директору Рівненської АЕС Павлу Павлишину нагороду Всесвітньою асоціації операторів АЕС за особистий внесок у розвиток ядерної безпеки. (Рішення про нагородження Павла Павлишина було оголошено на Генеральній Асамблеї ВАО АЕС в Кенджу (Південна Корея) у жовтні 2017 року).

Звертаючись до гендиректора РАЕС, Жак Регальдо підкреслив: «Ця нагорода є свідченням визнання вашого особистого внеску в підвищені безпеки експлуатації атомних електростанцій, вона уособлює визнання ваших досягнень всесвітнім атомним співтовариством».

Дякуючи за нагороду, Павло Павлишин зазначив: «Ця нагорода є заслугою колективів РАЕС та усього Енергоатома».      

Резюмуючи зустріч з головою ВАО АЕС, президент Енергоатома Юрій Недашковський висловив впевненість, що візит Жака Регальдо до України допоможе вирішити проблемні питання, які накопичились.

Довідка. Всесвітня асоціація організацій, що експлуатують АЕС (ВАО АЕС) була створена в 1989 році з метою сприяння підвищенню безпеки і надійності АЕС у всьому світі шляхом взаємної підтримки операторів, обміну інформацією та застосуванням кращого досвіду експлуатації.

Жак Регальдо (Jacques Regaldo) був обраний Головою Всесвітньої асоціації організацій, що експлуатують АЕС (ВАО АЕС) на засіданні Ради керуючих в жовтні 2012 року і вступив в цю посаду з 1 березня 2013 року, змінивши Лорана Стрікера.

Серед пріоритетів своєї діяльності на цій посаді він називає розширення діяльності ВАО АЕС на напрям протиаварійної готовності та впровадження глобальної стратегії реагування на ядерні інциденти.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію