Прес-центр

10.08.2018

РАЕС вдосконалює систему електронного документообігу

На Рівненській АЕС успішно функціонують автоматизовані інформаційні комплекси, що дозволяють покращити взаємодію між структурними підрозділами, оптимізувати систему управління та методологію прийняття рішень на підприємстві. Серед них – автоматизована система управління документацією (АСУД).

Сьогодні АСУД, що впроваджується на РАЕС з 2015 року, охоплює різні типи документів і дозволяє зменшити використання паперу та час погодження документів. Програму було розроблено з метою автоматизації процесів управління документації на всіх етапах життєвого циклу, а також з метою поступового переходу повністю на електронний документообіг. Завдяки різним програмним модулям АСУДу персонал електростанції має доступ та працює із актуальними версіями документації. Електронний варіант документа має всі види захисту і забезпечує повноцінний документообіг виробничих, організаційно-розпорядчих, договірних та зовнішніх документів, законодавчих актів України.

З метою вдосконалення та розвитку системи фахівці навчально-тренувального центру РАЕС запроваджують нові підмодулі: «Зовнішня документація. Ремонтна документація», «Зовнішня документація. Заводська документація» та «Організаційно-розпорядча документація. Звіти про відрядження». Для підмодулів зовнішньої документації буде впроваджено процедуру погодження в АСУД виробничих документів із зовнішніми організаціями, такими як: відділ вхідного контролю Дирекції НАЕК «Енергоатом» з організації вхідного контролю на РАЕС, сектор ВП «Атомкомплект» на РАЕС, ВП «Складське господарство» Рівненське відділення, Другий державний пожежно-рятувальний загін з охорони РАЕС, військова частина №3045. Введення підмодулів у дослідну експлуатацію планується вже з середини серпня поточного року.

Заступник начальника навчально-тренувального центру РАЕС з технічних засобів навчання Микола Павлюк відзначив, що наразі реалізовано функцію підписання електронним підписом технічних розпоряджень про тимчасові модифікації. У найближчих планах – впровадження в АСУД вхідної та вихідної документації (листів, факсів і т.п.), а також застосування електронно-цифрового ключа для інших видів документів.

Підвищення ефективності та оперативності роботи підрозділів РАЕС з документами досягається завдяки вдосконаленню системи електронного документообігу. Варто відзначити, що за даним напрямком Рівненська АЕС є одним із передових підприємств в Україні.Теги: РАЕС, АСУДНефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію